Nowe „wskazówki” na temat homoseksualnej pary w kpopie!

fdsfg

„A, członek pewnej bardzo popularnej grupy idoli zakochał się w nikim innym jak w koledze z zespołu, B*. Aktualnie spotykają się już od pięciu lat, zapowiada się duży skandal, zważając na to, że są oni członkami tej samej, niesamowicie popularnej grupy. A i B zostali złapani przez paparazzi w zeszłym roku, jednak udało się dojść do kompromisu i zakończyć sprawę z tymi artykułami. A i B wciąż kontynuują swój związek.”

Oryginalny artykuł: Wskazówki z wczoraj… o homoseksualnej parze idoli?


1. [+58, -4] Więc umawiają się od pięciu lat…. Ale nie mozemy być pewni, że to grupa, która jest tak długo na scenie, jest jeszcze okres bycia trainee, który trwa 2-3 lata. Więc można też szukać wśród grup, które są 3-4 lata na scenie.

2. [+58, -0] Czy to nie jest ta para o której Dispatch już kiedyś wspominało? Jest tyle popularnych idoli… Dodatkowo nie jest dokładnie powiedziane czy to mężczyźni czy kobiety…

3. [+48, -1] Pamiętam, że BJ Seya miał kiedyś homoseksualną parę u siebie jako gości, jeden z nich był właścicielem salonu piękności i ujawnił, że jednym z jego klientów jest idol będący gejem. Zastanawia mnie czy to ta para

4. [+32, -0] Niesmaczne jest to, że ta agencja próbowała napisać artykuł, który by ich ujawnił w taki sposób. Pewnie zażądali sporo kasy szantażując ich. Mówiąc już o tych szumowinach…. jeśli ta para naprawdę zostałaby ujawniona, uważam, że osoby za to odpowiedzialne powinny również zostać wyrzucone z branży.

5. [+29, -0] Dispatch już kiedyś o tym wspominało, że zamierzają ujawnić męską grupę, w której jest homoseksualna para… jednak po kilku dniach wszystkie artykuły zniknęły a Dispatch już więcej o tym nie wspominało. O ile dobrze pamiętam to było jakoś w 2013 roku.

6. [+25, -5] Nieważne czy są męską czy żeńską parą, mam nadzieję, że nie są nienawidzeni ani prześladowani i zranieni ㅠㅠ

7. [+24, -0] To tylko moje domysły… ale myślę, że to grupa, w której już ktoś publicznie ogłosił swój związek. Agencja doszła do kompromisu zapewne nie tylko za pomocą pieniędzy, ale też zaproponowano randkowy skandal innego członka zespołu, żeby zakończyć sprawę z tamtym związkiem… Dispatch poszczęściło się w tej sprawie. Z drugiej strony te plotki nigdy nie określiły czy to osoby z męskiej czy żeńskiej grupy.

8. [+16, -1] Jeśli zostają zmuszeni do ujawnienia się, ktokolwiek do tego doprowadzi będzie śmieciem. Przemysł muzyczny szaleje nad parami hetero, nie umiem sobie wyobrazić z czym musiałaby się zmierzyć homoseksualna para gdyby została ujawniona…

9. [+15, -1] Proszę zostawcie ich… po co to ujawniać? Chyba, ze sami postanowią się ujawnić, ktokolwiek zrobi to za nich musi pogodzić się z konsekwencjami.

10. [+14, -0] To jedna z tych plotek, która ciągle powraca.. Za pierwszym razem myślałem, że to kłamstwo, ale to zawsze wraca.


* W oryginale nie ma form osobowych, nie można określić czy mowa o mężczyznach czy kobietach.


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *