CEO jednej z agencji odpiera zarzuty dotyczące zachęcania swoich podopiecznych do prostytucji

Dyrektor jednej z muzycznych agencji został oskarżony o zachęcanie swoich idoli do prostytucji poprzez zapoznawanie ich z potencjalnymi „klientami”. Mężczyzna odpiera zarzuty postawione przez sąd.

CEO jednej z agencji  – “Kang” (42 lata) przyznał dziś podczas rozprawy sądowej:

„Przedstawiłem te dwie osoby sobie nawzajem ale nie w celach sponsoringowych (spotkań na tle seksualnym).”

Obrońcy Kanga twierdzą, że nigdy nie zasugerował on osobie „A” (podopiecznemu agencji), iż dzięki tej znajomości będzie ona mogła zarobić dodatkowe pieniądze (sponsoring) i nie przyjmował on również żadnych pieniędzy za inicjowanie spotkań na tle seksualnym, podobnie jak osoba „A”, która także nie zażądała pieniędzy za seks”.

Dyrektor wytwórni “Park” popiera stanowisko „Kanga” twierdząc, że owszem przedstawiali oni swoim idolom bogate osobistości ale nie w celach sponsoringowych.

Ich zeznania są natomiast kompletnie sprzeczne z tymi, które złożyły kolejne trzy osoby oskarżone o branie udziału w aranżowaniu spotkań sponsoringowych w tej agencji: „Lim„, „Yoon” oraz „Oh„.

Kang i Park usłyszeli zarzuty inicjowania spotkań na tle seksualnym z udziałem czwórki własnych idoli/stażystów, a także żądania za to określonej sumy pieniędzy.

Piosenkarka “A” zeznała:

Kang” zasugerował mi, że mogę otrzymać pokaźną sumę pieniędzy w zamian za spotkania (w tym seks) z bogatym biznesmenem w Stanach Zjednoczonych. Z tego co wiem on również miał otrzymać 10 tysięcy dolarów za umawianie spotkań sponsoringowych w lutym ubiegłego roku. W marcu otrzymali oni 25,000 dolarów za organizowanie takich spotkań.”

Później dodała także:

Kang i Park potrzebowali pieniędzy, zażądali nawet od “B” spłaty długu, który wcześniej u nich zaciągnęła”.

Kang został „przyparty do muru” z powodu zbliżającego się terminu spłaty pożyczki, którą zaciągnął na otwarcie własnej wytwórni.
Żalił się wtedy „Limowi„, że musi spłacić dług, nawet gdyby to oznaczało prostytuowanie własnych idoli – organizowanie z nimi spotkań na tle seksualnym.

Wtedy właśnie „Lim” zasugerował „Kangowi„, że piosenkarka “C” oraz stażystka “D” nadają się do tego.

Wkrótce potem Kang miał powiedzieć do “C” i “D”:

„(…)możecie zarobić sporą sumę pieniędzy w zamian za spotkania na tle seksualnym z bogatym mężczyzną w USA”

Sam miał za to otrzymać 23,000 dolarów.

Sędzia główny powołał do stawienia się na kolejną rozprawę dwóch, z czterech celebrytek zaangażowanych w tego typu spotkania i oskarżonych o prostytuowanie się w zamian za pieniądze. Rozprawa z ich udziałem odbędzie się 20 maja tego roku.

W międzyczasie idolka i stażystka, które brały udział w sponsorowanych spotkaniach z bogatym mężczyzną zostały ukarane grzywną w wysokości 2 milionów won (około  1,700 dolarów).
Jedna z nich odwołała się od zarzutów i poprosiła o powtórne rozpatrzenie sprawy. Proces odbędzie się 1 czerwca bieżącego roku.


cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *