BTS będą promować się w telewizji tylko przez tydzień!

Zostało ujawnione, że BTS będą promować swoją tytułową piosenkę w programach muzycznych jedynie przez tydzień. Zespół będzie miał swój pierwszy występ z nowa piosenką 12 maja w M!Countdown.

Oryginalny artykuł: BTS będą promować się tylko przez jeden… ale bardzo aktywny tydzień.


Komentarze internautów:

1. [+2,517, -94] Czyli zostaną wysłani za granicę po tygodniu promowania się? To chyba żart…

2. [+1,672, -95] Czemu ㅠㅠㅠ Promujcie się trochę dłużej… Jestem bardzo wdzięczna za comeback, ale ten nowy koncept jest tak piękny, że chcę na niego patrzeć trochę dłużej ㅠㅠㅠ

3. [+1,313, -68] Nic się z tym nie zrobi skoro bardziej się promowanie opłaca za granicą… powodzenia!

4. [+1,186, -83] Nie ㅠㅠ!!!! Zróbcie chociaż dwa tygodnie ㅠㅠㅠㅠ

5. [+177, -8] Jestem fanką B2ST, więc rozumiem to, ze Big Hit przepracowuje BTS skoro są ich największym źródłem zarobków ;;; Dzieciaki nawet mdlały z przepracowania ;;; B2ST też są z mniejszej agencji, ja zawsze zaczynałam interesować się idolami z mniejszych agencji więc życzę BTS powodzenia w promowaniu się~

6. [+160, -4] To tylko tydzień, będą występować w każdym programie muzycznym tylk raz?? Co w ogóle można zrobić w tydzień..

7. [+148, -7] Proszę róbcie to trochę dłużej ㅠㅠㅠ Jak możecie promować tak dobrą piosenkę tylko przez tydzień

8. [+136, -4] Tydzień..? To takie podłe ㅠㅠㅠ Nie powinni skupić się na tym żeby stać się bardziej zachwycający w Korei..? Proszę trzymajcie ich w Korei… i dajcie im też odpocząć! ARMYs bardzo się martwią..

9. [+128, -3] To będzie takie zabawne patrzeć jak MC w programach rozrywkowych będą mówić „A jako dzisiejszy comeback stage mamy BTS…. jest to również ich pożegnalny występ”


cr: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *