Członkini rookie grupy zadebiutowała po operacji plastycznej CAŁEGO ciała?

Podczas „Brave Journalist 2” jedna z dziennikarek ujawniła:

„Celebrytka A osiągnęła swoje marzenie stając się prawdziwą wersją „200 Pound Beauty”*. Jako członkini rookie grupy jest znana z idealnego ciała + wyglądu + talentu wokalnego, ale zadebiutowanie kosztowało ją wiele zmagań. Była gruba i brzydka, ale od zawsze jej marzeniem było zostanie gwiazdą. Niestety z takim wyglądem nie udawało jej się przejść przesłuchań, doszło nawet do tego, że chodziła do nocnych klubów rozrywkowych, aby tylko zwiększyć prawdopodobieństwo spotkania kogoś z branży muzycznej.

Kluby, przez wygląd, z początku nie chciały jej przyjmować, ale była zdesperowana i błagała do czasu aż otrzymała szansę. Mimo, że na początku nie była popularna wśród klientów, jednak jej talent w końcu zwróciła ich uwagę, jednym z nich był piosenkarz i producent – B. Błagała go, mówiąc, że chce zostać piosenkarką, a on poradził jej na początek poprawienie swojej twarzy. Zaoszczędziła wtedy tyle pieniędzy, aby pozwolić sobie na operację plastyczną wszystkiego, od twarzy, poprzez powiększenie piersi, do liposukcji, a nawet sztucznego wytworzenia mięśni brzucha.

Jej operacje zakończyły się sukcesem i stała się prawdziwą wersją postaci z „200 Pound Beauty”. Następnie poszła odszukać B, który nawet jej nie rozpoznał.”

Pann: Członkini rookie grupy miała operację plastyczną całego ciała?


Komentarze:

1. [+110, -10] Ale jakby o tym pomyśleć, Solar nie ma nawet żadnych starszych zdjęć. Nie ma nawet jednego zdjęcia z czasów szkolnych lub kont znajomych gdzie o niej wspominali.. Pamiętam, że wiele osób żartowało sobie, że jest z Korei Północnej, ponieważ nie ma nic o jej przeszłości ㅋㅋ czytanie tego przyprawiło mnie o gęsią skórkę

2. [+80, -11] Cóż, każdy mógłby stworzyć dla niej jakąś przeszłość, na przykład powiedzieć, ze przygotowywała się do zostania stewardessą itd, ale nie ma dowodów na cokolwiek takiego. Istotne jest to, że nigdy nie powiedziała nic na temat tych plotek. Nawet kiedy były plotki o tym, że jest uciekinierem z Korei Północnej, nie żeby ludzie byli z tym poważni, ale wyjaśniła to dodając zdjęcie dziecka, które tak naprawdę nie wyjaśniało zbyt wiele. Coś musi być na rzeczy, na przykład operacja plastyczna..

3. [+76, -32] Czemu dziennikarze mieliby o tym mówić w TV? A na koniec są jak „Życzymy im wszystkiego najlepszego ^^” ㅋㅋㅋㅋ Nienawidzę dziennikarzy, tacy żałośni..

4. [+63, -1] To dziwne ponieważ Kim Yongsun nie jest popularnym imieniem, ale nie ma żadnych znajomych ze szkoły lub przyjaciół, którzy mogliby coś o niej powiedzieć.. chyba, że zmieniła też swoje imię?

5. [+50, -2] I tak o to Solar zostaje wyrzucona z branży, po prostu za nie posiadanie przeszłości

6. [+48, -2] Jeśli tutaj rzeczywiście chodzi o Solar, to naprawdę szokujące

7. [+47, -0] Ale jak to jest, że naprawdę nikt nie mógł znaleźć ani jednego jej starego zdjęcia lub chociaż postu napisanego przez koleżankę z klasy… Jestem pewna, że jej fani nawet jeśli ujawniłaby swoje stare zdjęcia i okazałoby się prawdą, ze miała operację plastyczną ㅜㅜ Mam nadzieję, ze ktoś wyjaśni to wszystko.

8. [+45, -1] Co zrobicie kiedy okaże się, że tutaj nie chodzi o Solar? Ona na pewno będzie zraniona, ale wam wszystkim będzie łatwo powiedzieć „Oh, czyli to nie ona? W takim razie nieważne”

9. [+37, -3] Jest jedna idolka znana z tego, że nie ma ani jednego zdjęcia z przeszłości… czy to ona?

10. [+33, -3] Jak może mieć aż tyle różnych ekspresji na twarzy jeśli miała tyle operacji? Ona nawet zgniata sobie policzki rękoma podczas występów. Nie możesz robić tych rzeczy jeśli masz tak bardzo zrobioną twarz.

11. [+31, -2] Każdy idol w końcu ujawnia swoje stare zdjęcia (każdy rookie ma chociaż 3) więc to naprawdę dziwne, że ona nie ma ani jednego poza zdjęciem jako malutkie dziecko..

12. [+29, -7] Brzmi jak Solar


* Film 200 Pounds Beauty opowiada o dziewczynie, która ma poważną nadwagę, jest brzydka, ale posiada niesamowity, przepiękny głos. W pewnym momencie postanawia przejść operację plastyczną całego ciała.


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *