Matka Yesunga zmieniła mu jego prawdziwe imię

Zmiana imienia to niby nic wielkiego, jednak co się dzieje, gdy twoja matka zmienia twoje imię, nie informując cię o tym?

29 kwietnia podczas audycji “Super Junior’s Kiss the Radio” DJ Leeteuk odezwał się do Yesunga, którego imię zostało niedawno oficjalnie zmienione z Jongwoon na Jonghoon. Leeteuk powiedział: „Prawdziwe nazwisko Yesunga to Kim Jongwoon. Jednak chiński znak ‚Woon’ oznacza chmurę i jego matka uznała, że z powodu tego, że chmury czasami rzucają cień, imię Jongwoon nie brzmi dobrze.”

Kontynuował: „Więc nie pytając Yesunga o pozwolenie, udała się do biura Urzędu Stanu Cywilnego i zmieniła jego imię. Powiedziała, że zmieniła mu imię również w rejestrze rodzinnym.”

Leeteuk następnie ujawnił, że matka Yesunga czekała około trzy miesiące zanim poinformowała go, że zmieniła mu imię. „Reakcją Yesunga było tylko ‚Mamo, co zrobiłaś?’. Teraz nazywa się Kim Jonghoon i mam nadzieję, że wszyscy będą go nazywać jego nowym imieniem. Nikt nie wiedział, prawda?”

Yesung sam potwierdził, że jego imię zostało zmienione, podczas odcinka „Cultwo Show” z 21 kwietnia. Na pytanie, czy woli imię Jongwoon czy Jonghoon, Yesung odpowiedział: „Dzisiaj mam zamiar przestrzegać życzenia mojej matki, więc będę Kim Jonghoonem”.

Co sądzicie o jego zmianie imienia?


cr.(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *