J.Y.Park ujawnia, że dissował Yang Hyun Suka w swojej nowej piosence

Park Jin Young (J.Y.Park) ujawnił, że w jego najnowszej piosence „Still Alive” dissował Yang Hyun Suka.

27 kwietnia w drugiej części programu Weekly Idol, w którym był gościem, zaprezentował i rozmawiał na temat „Still Alive”.

Podczas sekcji „Napiszmy profil JYP od nowa” ujawnił, że choreografia, której Yang Hyun Suk nienawidzi najbardziej to ta z „The House Where She Lives”.

Następnie wyjaśnił, że kiedy planował choreografię do „Still Alive” myślał właśnie o Yang Hyun Suku i specjalnie dodał ten kawałek tańca do choreografii. Kolejną rzeczą o której opowiedział było to, że dissował Yang Hyun Suka w swoim teledysku, parodiując popularny moment kiedy ten powiedział do swoich fanów „Zastanawialiście się kiedyś kto jest moją miłością? To… jesteście Wy.”

JYP powiedział, że nie mógł znieść tego kiepskiego wyznania i musiał sparodiować to w swoim teledysku, gdzie widać jak rusza ustami mówiąc te same słowa co Yang Hyun Suk, a tekst piosenki w tym momencie to „I nigdy nie powiedziałem, że moją miłością są moi fani”.

Po tym wszystkim, prowadzący Weekly Idol wysłał wiadomość do Yang Hyun Suka, żartobliwie prosząc go o przyjście do programu i zrehabilitowanie się.

Park Jin Young i Yang Hyun Suk byli aktywni mniej więcej w tym samym czasie, a obecnie oboje są jury w programie KPOP STAR.

Do sądzicie o tym „dissie”? Czy Yang Hyun Suk powinien pojawić się w Weekly Idol?


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *