Somi (IOI) skrytykowana za swoją nadpobudliwość i niesforność

Internauci dyskutują: Czy Jeon Somi (IOI) powinno wszystko uchodzić na sucho?
Zwracają oni uwagę na to jak niesprawiedliwie oceniane i krytykowane za swoje zachowania są niektóre z członkiń grupy, podczas gdy inne (Somi) są zupełnie bezkarne.

Aktualnie mamy możliwość oglądać pierwsze show z udziałem IOI – „Standby IOI”.

Dzięki niemu możemy bliżej poznać dziewczyny, zaobserwować jakie są prywatnie oraz śledzić ich przygotowania do debiutu.

Widzów programu zaniepokoiło jednak dyskusyjne zachowanie Somi.
Według ich spostrzeżeń najmłodsza członkini grupy nie zachowuje się wcale lepiej niż: Mi NaSo Hye, oraz (wpychająca się przed kamerę w pierwszym teledysku) Yeon Jung – które oczywiście zostały ostro skrytykowane za swoje postępowanie.

Pewien internauta wykorzystał gify przedstawiające urywki z programu, które mają być dowodem na to, że So Mi jest najbardziej „nieokrzesaną” członkinią IOI, mimo to nie jest za to krytykowana.

Tytuł artykułu: „Rozumiem, że Somi jest młoda i ma mnóstwo energii ale wyobraźcie sobie co by się stało gdyby to Mi Na, So Hye albo Yeon Jung zachowały się w ten sposób….lol.”

Komentarze:


Dziwny dzieciak. Zachowuje się jakby nie znała naszej kultury.
To świetnie, że potrafi utrzymać dobre relacje z pozostałymi (starszymi) członkiniami ale nie powinna robić z nimi co jej się tylko podoba (popychać, odpychać itd.).
Nawet osoby w tym samym wieku lub młodsze od niej mogłyby się poczuć nieswojo traktowane w ten sposób, wyobraźcie sobie zatem co czują te starsze kiedy Somi je odpycha lub szturcha…

Nie jestem fanem IOI  ale widzę tę hipokryzję lolololololol.
Wszystkie dziewczyny są mi obojętne ale przykro patrzeć kiedy taka Yeon Jung otrzymuję pokłady hejtu za swoje zachowanie (przepychanki przed kamerą)…
Natomiast kiedy Jeon So Mi wpycha się Yeon Jung przed kamerę podczas gdy ta druga udziela wywiadu, fani zwyczajnie ją bronią pisząc: „Ona jest jeszcze dzieckiem!” „Tylko się wygłupia!”
Ale przecież Yoo Yeon Jung też tylko się wygłupiała na teledysku, a ludzie zachowują się jakby chcieli ją pogrzebać żywcem lololololololol

IOI to dosyć charakterystyczna grupa… każda z nim ma swój osobisty fandom i to od wielkości tego fandomu zależy sukces tych dziewcząt. Fanów Jeon So Mi jest tylu, że zawsze będzie więcej osób, które ją obronią niż skrytykują..”

Jest pozytywną osóbką, zgodzę się, że tym razem trochę przegięła.. Powinni ja poinstruować jak się ma zachowywać i tyle..

Zgadzam się, że to hipokryzja – jeśli chodzi o nieuczciwe traktowanie niektórych (yujeung/mina) — dziewczyny są krytykowane za swoją energię i osobowość głównie dlatego, że nie są „aż tak ładne” jak reszta. Nie zgadzam się natomiast z tym, żeby yujeung, somi, mina czy którakolwiek z nich była krytykowana za swoją wesołą osobowość. Może i są trochę nieokrzesane, głośne ale to młode dziewczyny, które po prostu dobrze się bawią w swoim gronie. Młodość ma swoje prawa. Ludzie powinni im odpuścić”.


cr. (1)

3 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *