Przemysł rozrywkowy wstrząśniety po ujawnieniu orientacji seksualnej gwiazdora

Ostatnimi czasy światem przemysłu rozrywkowego wstrząsnął pewien celebryta, zwany później A. Od menadżerów po stylistów, zahaczając nawet o marketingowców – gwiazda ta była na ustach wszystkich po tym, jak została ujawniona jego orientacja seksualna. Informacja na ten temat pojawiła się w plotkarskim magazynie Woman’s Sense.

A znany jest ze swych obszernych kontaktów w show biznesie. Swym urokiem zapewnił sobie ogromny sukces, a jego telefon wypełniony jest tysiącami numerów ważnych osób. Tajemnicą jego znajomości z tyloma szychami jest jego towarzyska osobowość, którą zaskarbił sobie miłość osób z przemysłu oraz publiki. Jest najchętniej zapraszanym gościem programów rozrywkowych, jako że jest wygadany i nie przebiera w słowach. Znany jest również ze swojego ekstrawaganckiego stylu, na który nie odważyłaby się żadna inna gwiazda.

I chociaż odnosi sukcesy w wielu aspektach, jego agencja ma obecnie poważny dylemat. Do opinii publicznej dotarła informacja o jego homoseksualnej orientacji. Było to o tyle bardziej szokujące, że gwiazdor ten publicznie wyznał miłość pewnej aktorce.
Wszystko stało się przez jego nieostrożność – w zimie zeszłego roku, w pośpiechu opuszczając dom, zostawił w nim swój telefon. Jego przyjaciel, zwany później B, wpadł z niezapowiedzianą wizytą pod jego nieobecność. Jako że telefon A bezustannie irytował powiadomieniami, postanowił go wyłączyć – wtedy właśnie dostrzegł szokującą wiadomość.

Randkowa aplikacja dla gejów wyświetliła komunikat o treści „Uroczy chłoptaś OOO czeka na ciebie w odległości 100 metrów!”. B nie miał pojęcia, że A jest gejem i w tamtym momencie nie wiedział, co zrobić z tą informacją.

Życie towarzyskie A było bogate, lecz utrzymywane w tajemnicy przed jego agencją i przyjaciółmi. Gdy miał wolną chwilę, odwiedzał kluby gejowskie w Itaewoon i Gangnam, uprzednio zadbawszy o odpowiednią przykrywkę. Najczęściej bywał w prywatnych, VIPowskich pokojach. Jego idealnym typem był aktor C, znany ze swojej męskiej aparycji i łagodnej osobowości. Fakt, że A próbował swych sił w podrywaniu C jest dosyć znany wśród osób z przemysłu – zeszłego roku poprosił swojego przyjaciela o numer telefonu C i wysłał mu bezpośrednią wiadomość o treści ‚Jesteś moim ideałem’ oraz ‚Spotkajmy się w klubie w Itaewoon”. Niestety, wszystkie jego podrywy spełzły na niczym. Nie znaczy to jednak, że nigdy się nie spotkali – bywali razem na imprezach dla gejów, dzięki czemu zbliżyli się do siebie, wspominali również o swojej przyjaźni w programach rozrywkowych czy wywiadach. Podobno do dzisiaj są kumplami.


Koreańscy internauci postanowili skomentować owe rewelacje na wszelkiej maści forach:

1. [+122, -28] A jest gejem, okej – ale to przecież żadna zbrodnia, czemu pod tym postem jest tyle nienawistnych komentarzy, jakby zrobił coś złego? Bo jest gejem? Co?

2. [+100, -8] Brzmi jak reklama apki dla gejów

3. [+75, -3] Woman’s Sense to ten sam magazyn, który ujawnił plotki o Hong Jong Hyunie i Nanie ㅋㅋㅋ Aż mam ciarki

4. [+63, -1] To na pewno nie jest Yoo Ah In – on nie jest przez wszystkich lubiany, poza tym nie zapraszają go często do programów rozrywkowych;; Jest pełen uroku, fakt, ale jest też indywidualistą i nie podlizuje się innym, wystarczy pooglądać kilka programów z nim, by o tym wiedzieć;

5. [+52, -2] A więc B wyjawił jego tajemnicę? Ciekawe, co to za człowiek. Powinien zadbać o tajemnicę przyjaciela. Skoro ludzie tak żywo o tym plotkują, na pewno puścił parę.

6. [+46, -1] A więc wskazówki to: obszerne kontakty w szłobizie, podążanie za trendami w modzie, popularność i publicznie wyznanie miłości aktorce

7. [+35, -1] Ta plotka co jakiś czas pojawia się na forach, chyba coś w tym jest

8. [+26, -0] Tego typu plotki często miają zmieniane jakieś detale, żeby zbyt łatwo nie można było zgadnąć, o kogo chodzi. Lepiej nie zwracać zbytniej uwagi na wskazówki

9. [+26, -18] Każdy kto twierdzi, że to Kim Heechul, musi być niezłym staruchem. Plotki o jego orientacji krążą już od 10 lat, do tego stopnia, że nawet sam zainteresowany sobie z tego żartuje ㅋㅋㅋㅋ

10. [+25, -0] To na pewno nie jest Jung Jun Young, bo zazwyczaj łazi w kapciach. Nie ma pojęcia, czym jest moda, poza tym uwielbia kobiety. To pies na baby.

11. [+16, -1] Te plotki powracają dlatego, że cały szołbiz już o tym wie, lecz boją się konsekwencji ujawnienia czegokolwiek. Ale i tak chcą o tym pogadać~


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *