Pewna idolka marzy o zamążpójściu

Marzeniem A, członkini jednego z najgorętszych zespołów, jest zostanie synową w bogatej rodzinie. Podobno A ukrywała prawdę o posiadaniu chłopaka i pracuje ciężko aby sprawiać wrażenie eleganckiej idolki, m.in pokazując, że czyta książki. Sławny chłopak A dowiedział się, że A umawiała się jednocześnie z innym bogatym mężczyzną i zakończył ich związek, robiąc z niej głupka. Posiadanie znajomości wśród osób na wysokich stanowiskach jest jednym z powodów czemu radzi sobie tak dobrze w branży reklamowej, jej agencja jest również kluczowym tego czynnikiem. Jedna z osób odpowiedzialnych za przedstawianie A osobom na wysokich stanowiskach, jest pracownik agencji i jednocześnie członek jej rodziny. Jedna z wtajemniczonych osób powiedziała „Jej związki z bogatymi osobistościami nigdy nie wychodzą na jaw dzięki agencji. Pośrednik jest jednocześnie częścią jej agencji i rodziny, będzie ją chronił do samego końca. Jednym z powodów przez które inna idolka opuściła agencję jest to, że dowiedziała się prawdy.”


Komentarze internautów:

1. [+234, -54] SH

2. [+223, -53] Aha… czyli to powód czemu dostaje angaż w tylu reklamach… Miałem przeczucie, że to trochę dziwne, dostać tyle ofert. Więc spotykała się z kimś wysoko postawionym w tych wszystkich spółkach reklamowych?

3. [+204, -38] Czy to nie SH? Juniel była w tej samej agencji i niedawno odeszła

4. [+111, -9] Wybaczcie zniszczenie waszego pięknego świata, ale naprawdę wiele popularnych gwiazd, które znamy przeszły taki proces. Jest jakiś powód czemu tak wielkie gwiazdy jak Song Kang Ho czy Choi Min Sik nigdy nie wystąpili w reklamach… nawet Chun Woo Hee jest uwielbiana w branży filmowej przez to, że nie występuje w reklamach i trzyma się filmów. Ale gwiazdy, które widzicie, które występują w tonach reklam i widnieje tam ich imię, wszystkie przeszły podobny proces.. łatwiej jest nakręcić reklamę i zarobić kupę pieniędzy niż dostać się do dram lub filmów.

5. [+101, -24] Zastanawiam się czy ludzie naprawdę wierzą w tę plotkę czy chcą po prostu chcą wykończyć jedną kobietę. Nie jestem fanką Seolhyun i nawet nie obchodzą mnie idole, ale naprawdę chcecie zrobić z niej dzi*kę przez to, że wierzycie w coś takiego?

6. [+96, -30] Tak łatwo zakończyć czyjąś karierę

7. [+90, -13] Nie ma żadnego dowodu, że to SH ani też, że to nie ona, ale nie można uznać, ze to na pewno ona, kiedy to tylko blind item. Każdy mógł to sobie wymyślić.

8. [+80, -30] To nie tak, że staramy się zniszczyć jej karierę, ta plotka po prostu świetnie pasuje do tego co już wiadomo. Może spróbujecie jakoś na to odpowiedzieć zanim wszyscy będziecie na nas naskakiwać.

9. [+78, -23] Hul, to takie prawdziwe, wystąpiła w tylu reklamach w tak krótkim czasie ㅋㅋㅋ kiedy nie zrobiła niczego aby na nie zasłużyć ㅋㅋㅋ

10. [+43, -4] Ale czy można temu zaufać? Czuję, że nawet ja mogłabym napisać coś takiego, nie ma żadnego źródła, a niektóre fragmenty są wycięte ㅋㅋㅋ

11. [+39, -4] Nie przypominam sobie żebym kiedyś widziała, że SH mówiła o byciu zapalonym czytelnikiem książek

12. [+32, -4] To od tej samej osoby, która wstawiła tu plotkę o G.NA i okazało się to prawdą ㅋㅋㅋㅋ

13. [+26, -8] Nadmierny media play = SH, inna piosenkarka, która opuściła agencję = JNE


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *