Yesung i Taeyong skrytykowani za swoje zachowanie podczas Inkigayo

Pamiętacie jeszcze sytuację z Road Boyz i EXO?

Zespół rookie – Road Boyz został zbombardowany negatywnymi komentarzami na temat ich niegrzecznego zachowania w trakcie muzycznego show (LINK).

Podczas wczorajszego Inkigayo podobna sytuacja miała miejsce w trakcie encoru Jung Eunji, której piosenka wygrała odcinek programu.

Tym razem to Yesung i Taeyong zostali okrzyknięci przez internautów „kolejnymi Road Boyz” i zalani falą krytycznych komentarzy odnoszących się do ich niewłaściwego zachowania podczas występu zwyciężczyni.

Kiedy Eunji wygłaszała swoje podziękowania Yesung i Taeyong stanęli tuż za nią


Po chwili kamera przesunęła się na MC (prowadzących programu), którzy podsumowali i zakończyli odcinek. Yesung i Taeyong przemieścili się za kamerą i stanęli w tle.

Chwilę później kamera znów wróciła do Eunji, reszta artystów przesunęła się na tył sceny i zajęła się składaniem sobie nawzajem gratulacji. Przód sceny pozostawili oni zwyciężczyni, która miała wykonać encore.

Jak możecie jednak zauważyć Yesung i Taeyong znów znaleźli się w obiektywie, co więcej swoim zachowaniem (machanie i rozmawianie) odciągając uwagę słuchaczy od Eunji.

Komentarze:


Pann: Kolejni Road Boyz – Yesung i Taeyong

1. [+243, -47] Widać, że Taeyong jest skrępowany. Yesung położył mu rękę na ramieniu i pociągnął za sobą do przodu wchodząc niemal w obiektyw ㅋㅋ Fani Apink również przyznali, że zauważyli iż Taeyong poczuł się niekomfortowo i nie mają mu nic do zarzucenia. Nie krytykujcie ich jednakowo! Taeyong po raz kolejny otrzymuje negatywne komentarze, chociaż tym razem to naprawdę nie jego wina.

2. [+165, -27] Niezmiernie wkurza mnie fakt, że najbardziej oburzeni są właśnie fani Yesunga! Zobaczcie co się aktualnie dzieje na twitterze:


„Twoje zarobki to jakiś żart.”
„To zwycięstwo to jakiś żart.”
„Od 5 lat nawet raz nie wygrała daesang?”
„Nawet nie zachowuje się jak hoobae.”
Więc jak ich zdaniem Eunji miała się zachować?
Nie tylko na Pann, ale także na Instiz internauci krytykują Yesunga.
Ale na twitterze fani Yesunga urządzili sobie „polowanie na czarownice” i uważają, że to Eunji jest problemem?  a kamery same podążały za Yesungiem?.
Ten fandom miał po prostu powiedzieć „przepraszam”, zamiast tego hejtują APINK. To żałosne.

3. [+158, -17] To frustrujące. Nawet po zakończeniu programu,  on wciąż się wygłupiał za plecami Eunji.

4. [+107, -5] Współczuję Eunji ㅋㅋ Po raz pierwszy wygrała muzyczny program, a ktoś zwyczajnie „skradł” jej czas antenowy. W dodatku teraz to ona otrzymuje niepotrzebny hejt.

5. [+87, -5] Na kim oni (Elfy) się wyżywają? Na Eunji? Gdyby to Yesung zgarnął 1 miejsce, a Eunji się tak zachowywała w tle, wyobrażacie sobie co by się działo?
6. [+71, -3] To jej pierwszy solowy debiut i pierwszy zwycięstwo. To znaczący moment dla niej i jej fanów. Przykro mi się robi ㅠㅠ Powinien (Yesung) być bardziej wyrozumiały dla swojej hoobae, która przed nim płakała.

cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *