7 K-popowych teledysków, które sprawia, że będziesz potrzebować chusteczki aby otrzeć łzy

Kto z Was nie kocha teledysków gdzie można się wzruszyć? Czasem najsmutniejsze teledyski są właśnie tym czego najbardziej potrzebujemy. Oto lista smutnych teledysków rekomendowana jeśli chcecie trochę popłakać lub rzucić wyzwanie znajomym, kto pierwszy zacznie tonąć w morzu łez!

Ostrzeżenie: To nie jest lista dla osób o słabym sercu! Trzymajcie chusteczki blisko, oglądacie na własną odpowiedzialność i lepiej miejcie obok przyjaciela, możecie później potrzebować wsparcia.

1. Kim Ji Eun – “Yesterday Is Different From Today”

Zanim Kim Ji Eun opuściła YG Entertainment, na swoim pierwszym albumie wydała tą piękną, chwytającą za serce piosenkę. W teledysku wystąpiła Koo Hye Sun i trudno stwierdzić, która z pań dała tutaj lepszy popis.

2. NELL – “The Day Before”

Gdy NELL wrócili po służbie wojskowej, zespół od razu wrócił do gry. Song Jae Rim i Lee Min Ki zachęcają do obejrzenia, ale nie oczekujcie szczęśliwego zakończenia. Jak daleko byście się posunęli aby spełnić ostatnie życzenie swojego przyjaciela?

3. Davichi – “Don’t Say Goodbye”

Coś co zaczyna się od dziwnego spotkania i szczypty romansu, które może leczyć stare rany, zamienia się w tragedię. Kang Min Kyung, połowa tego wspaniałego duetu, występuje w tym teledysku.

4. JYJ – “In Heaven”

Cóż za kryzysowa para: dziewczyna umiera, mężczyzna dostaje drugą szansę i stara się zmienić. Podczas gdy ten teledysk skupia się na parze (granej przez Song Ji Hyo i Kim Junsu z JYJ), Kim Jaejoong napisał tę piosenkę z dedykacją dla bliskiego przyjaciela, który umarł.

5. 8eight – “Goodbye My Love”

Przyjaciel będący piątym kołem u wozu obserwujący jak jego przyjaciel zdobywa dziewczynę, jest dość popularnym motywem. Niektóre łamiące serca piosenki właśnie z niego korzystają. Jednak ten teledysk przenosi go na wyższy poziom.

6. Akdong Musician – “Melted”

Nie każdy smutny teledysk musi być powiązany z romansem. Akdong Musician napisali tę piosenkę problemie znalezienia nadziei w oziębłym świecie.

7. SeeYa – “That Person – The Shoes Part 3″

SeeYa mogły się rozpaść, ale te utalentowane panie zostawiły nam jedne z najlepszych ballad. Ten teledysk jest trzecią częścią ich serii, wszystkie pokazywały inne tragedie. Fani Reply 1994 mogą zobaczyć tutaj kilka znajomych twarzy.


cr: (1)

2 comments

  1. kvrt.vv Reply

    Ja od siebie bym jeszcze dodała The Ark – The Light, bo też bardzo wzrusza T-T

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *