Reakcje internautów na debiut – MV grupy I.O.I

Komentarze z Mydaily via Naver:

1. [+440, -71] Sądzę, że ‚In the Same Place’ było najlepszym utworem programu ‚Produce 101’

2. [+419, -80]  To najgorsza piosenka z rąk ‚Produce 101’ póki co… ㅠㅠ

3. [+465, -103] Somi-ya, lepiej wracaj już do JYP…

4. [+284, -52] Słowa piosenki  jak i samo MV są tandetne… Naprawdę nie stać ich było na coś lepszego? Dziewczyny wyglądają ślicznie i kolory w teledysku też są bardzo ładne ale oprócz tego nie ma na co patrzeć

5. [+204, -38] Teledysk wygląda jak parodia ‚Into The New World’ – SNSD, a piosenka jest zwyczajnie nudna. Rozumiem, że czas ich goni (grupa ma określony limit czasu istnienia) ale powinni chociaż trochę skupić się na jakości produktów.

6. [+65, -1] Wytwórnia YMC myśli, że zaoszczędzi pieniądze jeśli zaangażuje tylko i wyłącznie własnych ludzi w takie projekty. Lepiej zainwestować – zatrudnić świetnych kompozytorów i autorów tekstów, żeby stworzyć chociaż jeden HIT.

7. [+94, -15] To okropne, bo YMC dostało grupę naprawdę utalentowanych dziewcząt i zupełnie nie potrafi tego wykorzystać! Wydaje piosenkę i MV na niskim jakościowo poziomie. 
Powinni zostawić tę robotę Jin Youngowi.
Yoo Yeonjung nie dostała nawet okazji, żeby zademonstrować swoje wokalne umiejętności. MV jest ładne ale piosenka jest nudna.. Aigoo… proszę, zmieńcie PD!

8. [+64, -7] Nawet sobie nie wyobrażałam, że ta piosenka może być gorsza niż ‚Crush’ ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Mieli oddać ten debiut w ręce Jin Younga ㅜㅜ

9. [+164, -41] Obiecali, że dziewczyna która zajmie 1 miejsce w programie będzie „centrem”… i co? Dwa chórki oddali Jung Chaeyeon… Somi powinna być głównym głosem w chórku.

10. [+87, -13] Słyszałem, że członkinie IOI same wybrały tę piosenkę, jeśli tak to źle zrobiły… albo jak tragiczne musiały być pozostałe piosenki skoro wybrały tę? To najgorsza piosenka ‚Produce 101’… Najbardziej podobały mi się: ‚In the Same Place’ i ‚Crush’.

11. [+51, -5] Nie powinniśmy byli oczekiwać nic dobrego po YMC… Jeśli ta piosenka znajdzie się na listach przebojów, to będzie to zawdzięczała jedynie popularności tych dziewcząt.

12. [+68, -12] Najgorsza piosenka póki co…

 


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *