Yang Hyun Suk wraz z członkami Sechs Kies!

Główny producent YG, Yang Hyun Suk, ponownie spotkał się z członkami Sechs Kies.

2 maja, wcześnie rano, Yang Hyun Suk dodał zdjęcie na swój Instagram. Pozuje na nim wraz z członkami zespołu Sechs Kies w restauracji. Niestety, Eun Ji Won nie ma na zdjęciu, ponieważ był nieobecny z powodu kręcenia programu “New Journey to the West”. Data oznaczona hashtagiem sugeruje nam, że zdjęcie zostało zrobione w sobotę wieczorem, po zakończeniu “Infinite Challenge”.

To już drugi raz gdy, spotkali się oni i razem zjedli. Fani wierzą, że takie spotkania mogą być wskazówką kolaboracji między Sechs Kies a YG.

Opis zdjęcia brzmi “NA ZAWSZE Sechs Kies #1 wspólne spotkanie pa 16 latach #REUNITEDAFTER16YEARS”. Tak pozytywne słowa sugerują chęci członków Sechs Kies do śpiewania i występowania.

“Głowa największej koreańskiej wytwórni muzycznej i Sechs Kies spotkali się dwukrotnie. To niezwykłe wydarzenie. Nie sądzę, że spotkali się tylko, żeby zjeść. To dużo sugeruje. Yang jest szefem wysoko notowanej spółki, więc powinien być ostrożny z każdą swoją akcją. Taki człowiek dodał na portal społecznościowy takie zdjęcie. Oznacza to, że nastąpił postęp w ich relacjach. Spekuluję, że YG ma zamiar wdrożyć projekt ożywienia Sechs Kies, ikony koreańskich zespołów z lat ’90. Osobiście jestem podekscytowany możliwością kolaboracji między największą koreańską agencją muzyczną i najlepszą grupą lat ’90” – powiedział informator z wewnątrz przemysłu muzycznego.

Sechs Kies przyciągają obecnie dużo uwagi, a ich piosenki ponownie pojawiają się na listach przebojów, pierwszy raz od 18 lat. Niedawno zespół zaprezentował swoje największe hity w “Infinite Challenge”. Go Ji Yong, który nigdy nie występował publicznie od czasu zakończenia działalności zespołu w 2000 roku, również wystąpił wraz z resztą członków.

Fani Sechs Kies również byli niesamowici. Prawie 6000 fanów przyszło na koncert, który odbył się 16 lat po rozpadzie. Ubrani w żółte płaszcze przeciwdeszczowe dopingowali zespół, potrząsając żółtymi balonami. Ronili łzy z każdym słowem wypowiedzianym przez Sechs Kies.

Wszyscy są teraz ciekawi następnego ruchu Sechs Kies. Powrót Go Jin Yonga do zespołu może być dla niego trudny, ale mimo to Sechs Kies będą mieli koncert pod koniec tego miesiąca na Olympic Gymnastics Arena w Seulu. Zaprezentują szerszy repertuar, który nie mógł być pokazany w “Infinite Challenge”.

Sechs kies mają również zamiar wydać album. Ostatnio możliwość tego, że YG Entertainment weźmie udział w produkcji albumu, zwróciła ogromną uwagę. Sechs kies zadebiutowali w 1997 roku i rozpadli się w 2000.


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *