Sposób, w jaki VIXX traktują swych fanów wzbudza zachwyt wśród internautów

8 maja jest w Korei Dniem Rodzica. Dzień ten jest uznanym przez rząd świętem, który z tej okazji organizuje różnego rodzaju publiczne uroczystości. Tego dnia rodzicom wręczane są różnego rodzaju upominki, tak jak u nas w Dniu Matki i Dniu Ojca.

Podczas jednego z niedawnych fansign, dnia 7 maja, członkowie zespołu VIXX obdarowali obecnych tam fanów bukietami kwiatów dla ich rodziców. Na ozdobnych foliach znajdowała się naklejka z następującym zdaniem:

,,♡ Drodzy rodzice Starlight ♡ Dziękujemy za sprowadzenie na świat naszych Starlight. Życzymy dużo zdrowia! Z poważaniem, VIXX”

01

02

Nie po raz pierwszy podejście idoli do swych fanów jest obiektem pochwał. VIXX znani są ze swej zażyłości i zaufaniu, jakim darzą swój fandom. Starlight również często są chwalone za swą grzeczność i oddanie grupie.

Koreańscy internauci byli pod wielkim wrażeniem zachowania członków grupy:

1. [+165, -3] Zasługują na mega pochwałę chociażby dlatego, że dobrowolnie rezygnują z wszelkiego rodzaju prezentów poza fanowskimi listami. (dop. tłumacza: W Korei fani często prezentują swoim idolom masę nierzadko drogich prezentów, np laptopy, telefony, markowe ciuchy itd.)

2. [+107, -4] Wow, jestem pod wrażeniem…

3. [+103, -3] Wow, naprawdę niezwykłe

4. [+50, -0] Ilekroć ich fani czekają na mrozie, VIXX zawsze rozdają im rozgrzewające ręczniki. Noszą też w teledyskach pierścionki, takie same, jakie posiadają ich fani. A teraz rozdają bukiety dla rodziców Starlight na Dzień Rodzica ㅜㅜㅜㅜ

5. [+35, -1] Wow, pamiętam, że podczas Idol Athletics Championship, VIXX rozdawali wiele fantów swoim fanom

6. [+33, -0] Po otrzymaniu takich darów, odejście z fandomu jest raczej niemożliwe ㅋㅋㅋ

7. [+29, -0] Zasługują na większą popularność

8. [+26, -1] Zauważyłam, że podczas przemów dziękczynnych, zespoły zazwyczaj wymawiają imiona właścicieli swych agencji w pierwszej kolejności, po czym po kolei wymieniają członków pracującej z nimi ekipy, kończąc przemowę podziękowaniami dla fanów. Ale VIXX zawsze w pierwszej kolejności wymawiają nazwę swego fandomu. Aż mnie zazdrość ściska, gdy widzę, jak dbają o swoich fanów. Podczas IAC siedziałam blisko sektora Starlight i widziałam, jak VIXX rozdali każdej obecnej tam osobie jedzenie ㅠㅠ

Źródło: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *