Więcej szczegółów na temat programu „Boys24”

Już wcześniej mogliśmy usłyszeć o tym, że w planach jest powstanie nowego programu, męskiej wersji „Produce 101„. (Do przeczytania tutaj i tutaj)

Premiera programu „Boys24”, projektu CJ E&M na szeroką skalę, będzie miała miejsce 18 czerwca o 23:30 czasu koreańskiego (16:30 w Polsce).

49 utalentowanych chłopaków, podzielonych na grupy, konkurować będzie ze sobą każdego tygodnia o miejsce w zespole. 24 chłopców, którzy wygrają, będzie w stanie promować się na scenie przez 365 dni, w różnych unitach. Po tych misjach, finałowy unit będzie promował się jako zespół.

Podczas gdy poprzednie survivalowe show skupiały się na pokazaniu indywidualnych wartości, ten program skupi się na grupach, zachęcając do pracy zespołowej. Najlepsza grupa wygra 200 milionów won (~171,220$) z inwestycji w ich produkcję i aktywności unitu. Najlepsi eksperci od wokalu, rapu i tańca będą pod ręką, aby pomóc im w treningu.

Główny producent 8 odcinkowego „Boys24”, Oh Kwang Suk powiedział: „Poprzednie programy wybierały jedną, najlepszą osobę, „Boys24″ będzie wybierało najlepszą grupę poprzez różne misje.”

Ahn Suk Joon, prezes działu muzycznego CJ E&M dodał: „‚Boys24’ jest projektem, który łączy audycje, występy i muzykę razem, planujemy rozszerzenie tego globalnie, przykładowo, do Japonii, Chin i Azji Południowo-Wschodniej. Mam nadzieję, że wiele osób jest zainteresowanych tym programem.”


Komentarze internautów:

Źródło: Sports Donga via Naver

1. [+1,188, -24] ㅋㅋㅋㅋ Pokój będzie śmierdział papierosami, gdy będą tam wszyscy razem

2. [+910, -24] We are dreaming boys*

3. [+418, -19] Cóż za tandetna nazwa ㅋㅋ

4. [+367, -6] Obie płci oglądają programy z dziewczynami, ale faceci nie będą oglądać programu o chłopakach ㅋㅋㅋㅋ

5. [+397, -22] 24 to zbyt wiele…

6. [+156, -30] Ugh, chyba zwymiotuję…

7. [+94, -4] Zapewniam was, że któryś z nich będzie miał jakiś skandal z przeszłości, coś jak napaść, oszustwo, gwałt lub coś innego…

8. [+68, -4] Finałową grupę powinni nazwać olo**

9. [+45, -1] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Każdy ogląda wybory Miss Korea, ale nikt nie ogląda wyboru Mistera Korei… Nikt nawet nie wie, że taki konkurs istnieje…

10. [+40, -0] Kolejnych 24 członków… ㅋㅋㅋ nawet 11 to zbyt dużo, jak oni zmieszczą na scenie 24 osoby…


*Prawdopodobnie nawiązanie do debiutanckiej piosenki IOI „Dream Girls”
**
Nawiązanie do IOI – zespołu składającego się z finalistek programu PRODUCE101. Program BOYS24 również jest spod skrzydeł MNETu, zespół, który powstanie powinien się nazywać podobnie do IOI, ale na odwrót. Dlatego autor/ka komentarza sugeruje OIO.


cr: (1), (2)

1 Comment

  1. Byeol Reply

    Kocham komentarze netizens do tego artykułu xD I szczerze, przyznam im rację 😉
    Męskie programy, wydaje mi się, że gorzej się sprzedają :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *