Konferencja prasowa z aktorami nadchodzącej dramy „Mirror of the Witch”

11 maja Soompi miało okazję uczestniczyć w konferencji prasowej nowej dram JTBC „Mirror of the Witch„.

Główna obsada historyczno fantastycznej dramy opowiadali o niej i odpowiadali na pytania reporterów. Yoon Shi Yoon gra Heo Juna, który w swoim życiu doświadczył wielu trudności z powodu bycia dzieckiem konkubiny, a jego potencjał i inteligencja nie były doceniane. Kim Sae Ron odgrywa Yeon Hee, przeklęta księżniczkę, która stała się czarownicą. Po tym gdy się spotkają i zaczną w sobie zakochiwać, ich życie całkowicie się zmieni.

Yoon Shi Yoon okazał się duszą towarzystwa ze swoimi dowcipnymi odpowiedziami. Powiedział też o tym, że „Mirror of the Witch” jest jego pierwszą dramą po odbyciu służby wojskowej.

Yoon Shi Yoon

Yoon Shi Yoon pokazał również swoją opiekuńczą stronę, gdy zachęcał i ochraniał Kim Sae Ron. Powiedział fanom żeby się nie martwili różnicą wieku między nimi, ujawnił też, że w dramie ich postacie mają po 17 lat. Yoon Shi Yoon miał łzy w oczach gdy reszta obsady wspomniała Choi Sung Wona i to, że musiał opuścić dramę po tym jak zdiagnozowano u niego białaczkę.

Yoon Shi Yoon Kim Sae Ron

W skład głównej obsady wchodzą: Yoon Shi Yoon, Kim Sae Ron, Kwak Si Yang, Lee Sung Jae, Yum Jung Ah, Jang Hee Jin, Moon Ga Young, Jo Dal Hwan i inni.

Mirror of the Witch cast

Zobaczcie jeden ze zwiastunów dramy:

Pierwszy odcinek dramy wyemitowany zostanie już 13 maja! Będziecie oglądać?


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *