Niewłaściwe zachowanie menadżera IOI – Komentarze

Wcześniej już informowaliśmy o tym, jak niewłaściwe zachowanie menadżera nowej grupy, I.O.I rozzłościło fanów. (do przeczytania tutaj) Teraz możecie zobaczyć kilka komentarzy prosto z jednej z koreańskich stron.

1. [+225, -26] Menadżer Red Velvet też wzbudzał kontrowersje, czy w dzisiejszych czasach menadżerowie myślą, że są królami? To śmieszne

2. [+212, -89] Prawdopodobnie miały napięty grafik. Wyobraźcie sobie, że się spóźniły, to menadżer ponosi za to karę. On tu nawet nie przeklina, moim zdaniem nie zrobił nic aż tak złego.

3. [+125, -36] Rozumiem, ze trudno kontrolować takie dzieciaki, ale powinien bardziej uważać ㅠㅠ to nadal młodziutkie nastolatki ㅜ

4. [+29, -6] Kiedy jesteś odpowiedzialny za dzieci z innych agencji, powinieneś obchodzić się z nimi ostrożniej… co ty wyprawiasz agencjo Tae Jin Aha?

5. [+23, -3] Tak czy inaczej większość menadżerów to bandyci

6. [+23, -16] A co jeśli były spóźnione, a dziewczyny jeszcze tym wszystko spowalniały?

7. [+11, -1] Wydaje mi się, ze fani są bardziej wyrozumiali tylko dlatego, bo to Yoo Yeon Jung. Jeśli to byłaby Jun Somi, ludzie już by chcieli pozwać menadżera do sądu
8. [+10, -3] Wyraźnie widać, że dziewczyny wsiadają do samochodu, nie są ani trochę powolne ㅋ

9. [+8, -0] Agencje prawdopodobnie olewają to jak traktowani są ich artyści, bo uważają ich za maszynki do produkcji pieniędzy, a nie ludzi..

10. [+8, -7] Fanom trudno na to patrzeć, ale wyobraźcie sobie, że jesteście tym menadżerem, który musi opiekować się 11 dziećmi i musi trzymać się harmonogramu i zadbać żeby wszystkie były bezpieczne.


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *