Chaeyeon przepraszała fanów na lotnisku

Chaeyeon, która znalazła się w finałowym składzie programu Produce101 i została członkinią I.O.I niedawno powróciła do swojej „starej” grupy DIA, aby wraz z nią kręcić najnowsze MV i przygotowywać się do comebacku.

Nie wszystkim taki scenariusz się jednak spodobał. Internauci uważają, że dziewczyna powinna  poświęcić się promocji w jednym zespole, tym bardziej że grupa I.O.I dopiero co zadebiutowała. Niektórzy już przykleili Chaeyeon łatkę „zdrajcy”.

Idolka właśnie powróciła ze zdjęć do najnowszego teledysku zespołu DIA. Na lotnisku przepraszała fanów:

Pytanie: Czy chciałabyś coś powiedzieć swoim fanom?
Chaeyeon: Chciałabym ich przeprosić i obiecać, że w przyszłości będę pracowała jeszcze ciężej. Dziękuję

 

 

Komentarze internautów:

Source: Seoul News via Nate

  1. [+573, -16] Niech lepiej więcej nie robią tych głupich programów jak ‚Produce 101’ skoro i tak nie potrafią dobrze wypromować swoich „produktów”

  2. [+474, -11] Rozczarowujące… I.O.I mają być razem tylko przez rok a już się rozpadają…

  3. [+30, -3] Jak zwykle, wszystko w pośpiechu. Piosenka I.O.I to klapa, MV – nudne, nawet ich album był zrobiony na pół gwizdka – wszystko dla $$..

  4. [+170, -25] Kwang Soo chowa się w czterech ścianach swojej wytwórni wysyła to dziecko, żeby przepraszało za jego grzechy… tsk tsk

  5. [+118, -5] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Współczuję Jung Chaeyeon, ale nie zamierzam jej bronić. Ten artykuł to pewnie media play, sam Kwang Soo go opracował. Ciężko mi jej bronić wiedząc, że pracuje dla niego;;

  6. [+107, -6] Gdyby ludzie wiedzieli, że Jung Chaeyeon ma zamiar wrócić do DIA jak tylko Produce101 się zakończy to jestem 100% pewny, że nikt by na nią nie głosował.

Source: Newsen via Daum

  1. [+133, -7]Nie chcę tu zmieszać Chaeyeon z błotem. Trochę jej współczuję. Jeśli powróci do DIA i „zdradzi” I.O.I to fani się od niej odwrócą…. Jestem pewna, że ona sama o tym doskonale wie.

  2. [+106, -6] To oczywiste, że nie ma powodów do uśmiechu…została nazwana „zdrajcą”, a cała jej reputacja legła w gruzach w trakcie jednego dnia.

  3. [+91, -5] IOI już ma napięty grafik promocji ponieważ będą istniały tylko przez rok, po co do tego dodawać promocje w DIA…  Chaeyeon się przepracuje…

 


cr.: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *