8 powodów dla, których SHINee jest dla nas wszystkim

SHINee jest jednym z popularniejszych zespołów. Osiem lat temu pojawili się na scenie, dokładnie 25 maja 2008 roku. Skończyli właśnie swojego działalności w Ameryce Północnej, w tym ich pierwsze spotkanie z fanami w Stanach Zjednoczonych. Dzisiaj podzielimy się dlaczego ci przystojni panowie zachowali wierność i serca Shawoli.

Potrafią tańczyć

Od początku SHINee było znane przez ich niezwykle zsynchronizowany taniec, skomplikowanej choreografie, oraz ich zdolności radzenia sobie z ruchem. Nie tylko ich Maknae Taemin z genialnymi zdolnościami jako dance machine, ale też Jonghyun, Key, Minho i Onew również wiedzą, jak poruszać swoim ciałem do zupełnie nowych melodii.

 

„Kondycja Onew” 

Onew posiada jeden z najbardziej niezwykłych głosów w K-POPie, z szerokim zakresem i niesamowitą mocą. Jest przystojny, pewny siebie i posiada kontrolę w teledyskach i podczas występów. Ale może coś więcej o nim, Shawole wiedzą jaki jest, kiedy nie śpiewa, tańczy czy gra: kochającego kurczaki, to niezdarny chłopak z zamiłowaniem do dziwnych żartów i głupkowatego (ale zawsze uroczego) śmiechu.

 Wyglądają jak dziewczyny

Po obejrzeniu SHINee w ich codziennym życiu oraz ich występów na scenie trudno sobie wyobrazić ich jako kobiety. Ale, dać im tylko spódnice i długie włosy, to staną się zupełnie inną, grupą dziewcząt.

Transformacja Taemina z chłopca w mężczyznę 

Taemin zaczynał jako słodki maknae z fryzurą grzybka. Teraz, już wszystko wyrosło w abs ze stali i kradnie serca Shawolą z każdego zakamarku na świecie. Transformacja ta wydaje się, że stawała się z roku na rok. Zaskoczył nas, że dojrzał jeszcze bardziej, kiedy skończył 20 lat. Jaka przemiana będzie kolejna?

„Styl SHINee”

K-POP jest pełen unikalnej mody i trendów, ale SHINee ma własny niepowtarzalny styl. Oni dosłownie wybuchają kolorami od kiedy zadebiutowali. Nadal noszą garnitury i kolorowe włosy. Spośród pięciu, to właśnie key prowadzi SHINee z jego własnym śmiałym stylem.

Jonghyun – autor tekstów 

Jonghyun jest znany jako główny wokal z ogromnym talentem, z cute twarzą dinozaura. Co robi za sceną, za kulisami jest także godne podziwu – jest autorem tekstów. Nie tylko napisał utwory na swój album „Base” i dla  SHINee, ale także dla swojego maknae z zespołu, Taemina, oraz IU, Exo oraz młodej utalentowanej Lee Hi.

Indywidualne sukcesy 

Każdy członek SHINee może stanąć o własnych siłach. Onew, Minho i Taemin pokazali nam swoje umiejętności aktorskie w dramach/filmach. Key, Taemin i Onew pojawili się w musicalach. Jonghyun został prezenterem radiowym, kompozytorem oraz DJ-em. Minho pisze własne teksty do rapu. Jonghyun i Taemin zadebiutowali jako soliści. Lista ta jeszcze się tutaj nie skończy i jestem pewna, że będzie jeszcze więcej do dodania w przyszłości.

Robią się coraz lepsi z roku na rok

SHINee istnieje od 2008 roku. Mieliśmy osiem pięknych lat z nimi, szczęścia z bycia Shawolem, oglądania ich i śledzenia rozwijania zespołu oraz zmian. To daje dużo zabawy, żeby obserwować te rzeczy i próbować dostrzec kolejne.

Cr.(1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *