Kahi ujawnia, że jest w ciąży + Komentarze

Przedstawiciel z jej agencji poinformował „To prawda, ze Kahi jest w ciąży. To już trzeci miesiąc. Poród przewidziany jest na listopad tego roku.”

26 marca Kahi poślubiła biznesmena Yang Moon Joo.

„Kahi ne wiedziała o ciąży przed ślubem i była zaskoczona gdy po badaniach w szpitalu okazało się, ze jest w trzecim miesiącu ciąży. Proszę wspierajcie ich.”

Mąż Kahi jest od niej 3 lata starszy i jest prezesem Incase Korea i BRTN Korea.

Gratulacje dla przyszłych rodziców!


Komentarze internautów:

Źródło: Star News via Naver

 1. [+6,344, -204] To oznacza, ze była w ciąży od „Produce 101″…

 2. [+5,566, -215] Hul, więc to już podczas Produce 101 kiedy tańczyła, również w ‚My Little TV’ była w ciąży? Hul…

 3. [+6,607, -1,035] Jak mogła „nie wiedzieć” o tym przed ślubem skoro jest teraz w 3 miesiącu… ㅋㅋㅋㅋ Albo kłamie, albo naprawdę ignoruje to co się dzieje z jej ciałem

 4. [+3,604, -295] To późna ciąża, urodź zdrowe dziecko~

 5. [+2,223, -345] Miałam przeczucie, ze jest w ciąży gdy zobaczyłam jak była ubrana na swoim miesiącu miodowym. Kłamie, ze o tym nie wiedziała. Popatrzcie tylko na jej ubrania z tamtego czasu.

 6. [+1,063, -107] Zazwyczaj nie wiesz, ze jesteś w ciąży do jakiegoś piątego lub siódmego tygodnia, więc może naprawdę nie wiedziała, że jest w ciąży gdy brała ślub. Pewnie pomyślała, ze spóźnia jej się okres z powodu stresu przy Produce 101 i inne programy… A teraz gdy ma więcej czasu, zorientowała się, że nadal go nie dostała i poszła zrobić test. Więc przestańcie dyskutować nad tym czy wiedziała o tym przed czy po ślubie~ Już są małżeństwem i żyją szczęśliwi, więc po prostu im pogratulujcie.

 7. [+661, -45] Kogo to obchodzi, ciąża to błogosławieństwo więc jej pogratulujcie

 8. [+576, -51] Mam gęsią skórkę… Pamiętam, ze pod zdjęciami z jej miesiąca miodowego ktoś skomentował, że wygląda jakby była w ciąży. Jak widać to prawda.

Artykuł: Przedstawiciel Kahi „Niesamowicie szczęśliwa w trzecim miesiącu ciąży… będzie dbała o swoje zdrowie + nadal będzie się promować”

Źródło: Ilgan Sports via Naver

 1. [+2,189, -240] A przed ślubem mówiła, że nie jest w ciąży ㅋㅋㅋ

 2. [+2,689, -494] Zgaduję, ze to był bardzo szybki ślub…

 3. [+1,322, -147] Miałam przeczucie, że jest w ciąży gdy ogłosiła ślub. Nie zaskoczyło mnie to…

 4. [+386, -21] Czemu wszyscy się zajmują tym, ze Kahi zaszła w ciążę przed ślubem, jest już sporo po trzydziestce i w branży jest już długo, a to drugie małżeństwo jej męża, który też już jest po trzydziestce ㅋㅋ W jej wieku, najlepiej jest zajść w ciążę jak tylko się da ㅋㅋ

 5. [+282, -13] Kahi-nim… Widziałam twój musical ‚Cinderella’… myślę, ze powinnaś skupić się na swoim zdrowiu, zamiast gdziekolwiek się promować…


cr: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *