Niel (Teen Top) przyłapany na wakacjach z dziewczyną

Fani Teen Top twierdzą, że widzieli Niela wraz z dziewczyną na wakacjach za granicą 9 maja! Wieści te szybko rozeszły się za pomocą serwisów społecznościowych.

Jako dowód fani przedstawili zdjęcie, na którym widać idola w towarzystwie trzech innych osób – dwóch mężczyzn i jednej kobiety.

Padają przypuszczenia, że kobieta na fotografii to dziewczyna Niela (plotki na temat ich związku pojawiły się w ubiegłym roku).

Okazuje się również, że jednym z 2 pozostałych mężczyzn na zdjęciu jest Chunji.

Przedstawiciel wytwórni TOP Media potwierdził:

To prawda, że Niel pojechał na wakacje 9 maja lecz tylko i wyłącznie w towarzystwie przyjaciół.”

 

Fani pozostają jednak nieugięci, w przeciągu ostatnich trzech dni 13 fan page’ów idola zostało zamkniętych:

 

W związku z tymi wydarzeniami Niel wystosował oficjalne przeprosiny do fanów:

 

Witajcie!

Po pierwsze, przepraszam, że piszę do Was w sprawie, która prawdopodobnie spowodowała Wam przykrość i przysporzyła zmartwień.

Planowałem wakacje ze znajomymi po zakończeniu promocji albumu. Chciałbym jednak rozwiać wszelkie wątpliwości – osoby, z którymi wyjechałem są wyłącznie moimi przyjaciółmi.

Przyznaję, że moja nieostrożność mogła doprowadzić do nieporozumień. To mój błąd,  ponieważ nie dostrzegałem i nie doceniałem Waszego zaufania, jakim mnie obdarzaliście. Rozczarowałem Was. Teraz mogę tylko obiecać, że w przyszłości będę ciężko pracował, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji nigdy więcej. Postaram uczyć się na tych błędach i pokazać się z lepszej strony jako Niel z Teen Top.”

Kłaniam się nisko w tych szczerych przeprosinach do fanów, którzy poczuli się zranieni. Będę pracował ciężko, żeby móc znów odzyskać wasze zaufanie.

Jeszcze raz szczerze przepraszam.


cr. (1) (2) (3)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *