Historyk broni Jimin i Seolhyun

Artykuł: Wykładowca historii: „Seolhyun i Jimin, to co powiedziały nie było odpowiednie, ale to nie jest coś za co powinno się je potępiać”

Źródło: Ilgan Sports via Naver

1. [+431, -51] To nic złego, że nie wiedziały… ale jako promujące się ambasadorki Korei fakt, że śmiały się i żartowały sobie z tego, że nie wiedzą, to jest problemem…

 1. [+233, -13] Przez te dwie osoby, Japonia żartuje sobie z Ahn Joong Geun. Jak możecie od nas, Koreańczyków oczekiwać, że nie będziemy źli?

 2. [+322, -44] W dzisiejszych czasach nawet profesorowie bronią idoli?

 3. [+230, -17] Idole są obserwowani przez wielu uczniów, dlatego tak bardzo uważają na słowa. Wielu fanów zza granicy też ogląda te programy, co teraz sobie pomyślą o Ahn Joong Geunie? Poza tym, one są ambasadorkami. Powinni wyjaśnić to swoim zagranicznym fanom, kim jest Ahn Joong Geun.

 4. [+172, -12] Zapłacili mu za to? Samo edukowanie się przez obowiązkowe 9 lat daje taką podstawową wiedzę.

6. [+137, -12] Wow, nie mogę sobie wyobrazić, że taki profesor edukuje studentów mając takie podejście;;;

Źródło: Daum

 1. [+401, -60] To nie jest chwila gdzie można powiedzieć, ze to nic takiego, że nie widziały. Szczególnie nie powinien tego mówić wykładowca historii. To problem, bo idolki takie jak one są podziwiane w naszym kraju.

 2. [+359, -45] Jak dużo lekcji w szkole przespały skoro nie wiedza nawet tego? To oczywiste, że nawet nie czytały żadnych książek.

 3. [+172, -15] No nie jest sprawa gdzie historyk powinien je bronić

 4. [+152, -10] Profesorze, jak możesz tak mówić? To podstawowa wiedza, którą każdy obywatel tego kraju powinien mieć.

 5. [+141, -2] Zgadzam się, że to nie jest coś co musisz wiedzieć jeśli się tego nie uczyłeś albo nie jesteś zainteresowany historią… to nie tak, że historia jest niezbędna na odzień w dzisiejszych czasach… Jednakże! Jeśli nie znały odpowiedzi, nie powinny żartować mówiąc Kindokkang. To sprawiło, że ich odpowiedź, z głupiej stała się lekceważącą. Głupotę łatwo się wybacza, ale lekceważenie jest krytykowane.


Artykuł: Idolka, która zawsze miała łatwo, co teraz zrobi ze swoim wizerunkiem?

Źródło: Segye Ilbo via Daum

 1. [+1,435, -74] Od kiedy niby jest wielką gwiazdą? Tylko dlatego, że grywa w reklamach? W takim razie każdy jest wielką gwiazdą…

 2. [+1,280, -74] Jej wizerunek nigdy już nie będzie taki sam. Prawie tak źle jak z Han Hyo Joo. Nieważne co zrobi, ludzie zawsze będą przeciwko niej, a w komentarzach będzie prawdziwy bałagan.

 3. [+1,049, -47] Pożegnanie~~

 4. [+485, -18] Jak Seolhyun stała się popularna, nie rozumiem nawet czemu uważają ją za śliczną;;;;;;;;;

 5. [+448, -7] Powinna teraz trzymać się z dala od telewizji. Nawet nie chcę jej teraz widzieć w reklamach.

 6. [+419, -10] Odwalcie się… wszystko o czym myślę gdy ją widzę, to jest to jak głupia i lekceważąca jest

 7. [+333, -2] Głupia jak but!

 8. [+318, -4] Udowodniła, że jest głupia jak but ㅋ


Artykuł: ‚Comeback D-1’ Co zamierzają AOA? „Próby i jeszcze raz próby + nagrywanie różnych promocyjnych materiałów”

Źródło: Star News via Naver

 1. [+103, -33] Nadal mówią teraz o comebacku? Kiedy koreański męczennik stał się obiektem żartów przez dwie członkinie? Nadal potrafią ćwiczyć ruchy w tańcu?

 2. [+89, -23] Będę je nienawidzić bardziej jeśli jeszcze będą się z tego później śmiały w SNL.

 3. [+83, -27] Pewnie będą traktowane jak bohaterki kiedy pojadą do Japonii, możecie nawet zmienić swoje obywatelstwo, na pewno chętnie was wezmą…

4. [+22, -7] Siła ich agencji jest niesamowita. Sprawić, że wszystkie gazety piszą o tym, że ekipa tego nie edytowała, przez co producenci przepraszali jakby to była ich wina, że dziewczynom brakuje wiedzy… Powinni o tym pomyśleć, to nie jest dobra chwila na comeback…

 1. [+42, -14] Skoro mowa o wyczuciu czasu… naprawdę mają zamiar mieć comeback???? Powinny pouczyć się trochę historii zanim będą planować comeback

cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *