Minzy podpisała kontrakt z nową agencją + komentarze

Była członkini 2NE1, Minzy (Gong Min Ji) podpisała kontrakt z agencją Music Works.

16 maja przedstawiciel Music Workd powiedział:

„Gong Min Ji jest artystką, która ma nieograniczony potencjał w wielu różnych dziecinach. Aby wydobyć z niej to co najlepsze będziemy wspierać jej wszelkie aktywności. Poza tym uważamy, że Gong Min Ji jest uczciwą osobą z wysokimi wartościami. Więc zgodnie z zaufaniem do niej, będziemy wspierać ją aby mogła się rozwijać.
Gong Min Ji planuje włożyć wiele pracy w bycie solistką, tworzenie własnej muzyki i tekstów. Będzie również pomagać wszystkim trainee, wliczając w to My Teen, nową grupę, która przygotowuje się do debiutu w przyszłym roku. Prosimy o obserwowanie i wspieranie jej.”


Komentarze internautów:

Artykuł: Gong Minzy podpisuje kontrakt z agencją Baek Ji Young, Music Works „Świetny charakter + talent”

Źródło: Sports Chosun via Naver

  1. [+673, -45] Mam nadzieję, że będzie jej tutaj dobrze

  2. [+415, -46] Jest utalentowanym dzieckiem… życzę jej jak najlepiej

  3. [+377, -47] Minzy-ya, ciężko pracowałaś przez ostatnie 10 lat, uśmiechaj się gdy następny raz cię zobaczymy

  4. [+253, -24] To ostatecznie jej decyzja, żeby zmienić agencję, ale myślę, że wizerunek artystki YG pozostanie z nią jeszcze przez jakiś czas. Widać, że nie jest kimś kogo można zastąpić w 2NE1… czy to znaczy, ze się rozpadną?

  5. [+141, -17] Wspieram cię~ dobra w tańcu, śpiewie, występowaniu, co za strata, że taki talent był tak długo marnowany!

  6. [+15, -1] Ma dopiero 22 lata. Inni w jej wieku dopiero zaczynają spełniać swoje marzenia. Już tak wiele osiągnęła, nie powinna czuć żadnej presji promując sie teraz solowo.

  7. [+20, -3] Wspieram cię, proszę wróć do naz z dobra muzyką

  8. [+9, -0] Naprawdę mam nadzieję, że ta agencja da jej drugą parę skrzydeł. Przejdzie całą drogę do amerykańskiego rynku.


cr: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *