Męscy mało popularni idole którzy zasługują na więcej miłości

Z pewnością znacie takich idoli którzy wybili się  głównie dzięki swojemu wyglądowi jak Siwon, L czy Nikhyun. O to lista idoli którzy wyglądem wcale nie odbiegają od tych najprzystojniejszych, ale często są pomijani w swoich zespołach. Wszyscy z nich są wspaniali i przystojni i z całkowitą pewnością zasługują na więcej miłości!

ASTRO Cha Eun Woo

Piękny chłopiec z Rookie grupy któremu urody i oczu które od razu zwracają uwagę nie można odmówić!

B2ST Doo Joon

To, że Doojoon jest przystojny wie z pewnością większość z was, ale czy aby na pewno w pełni doceniamy to jak pięknie wygląda? Wraz ze swoimi pięknymi rysami twarzy powinien pokazywać się on w jeszcze większej ilości sesjach zdjęciowych. Wystarczy ubrać go w garnitur i zaczesać czarne włosy do tyłu by fanki mdlały!

MBLAQ Seung Ho

MBLAQ nawet po odejściu Lee Joona wciąż jest kojarzone z ponad przecięntną urodą i obsem Joona. Zupełnie pomijany w zespole jest również świetnie wyglądający Seungho. Charyzmatyczna panda, której pełne usta mogą przyprawić o zawał serca.

BTS Jin

Jak każdemu ARMY wiadomo Jin nie jest najlepszym tancerzem na scenie, jednak bycia najlepszym Visualem w grupie z pewnością nie można mu odmówić! Zdecydowanie nie można było mu odmówić uroku podczas reklamy kurczaków.

MONSTA X Minhyuk

Tu chyba nie potrzeba komentarza. Wystarczy jedno spojrzenie na jego oczy by stwierdzić, że Minhyuk jest nieziemsko piękny!

FT.Island Jonghyun

Jako twarz zespołu najbardziej znany jest Hongki, jednak starszy Jonghyun wcale pod względem nie podpada. Jonghyun dzięki swoim kościom policzkowym, wysokim nosem i sexownemu spojrzeniu powinien zachwycać nie mniej niż jego przyjaciel z zespołu!

Cross Gene Shin

Aż się nie chce wierzyć, że niewinny i uroczy Shin bywa pomijany ze względu na wygląd. Sin jest bardzo uroczy,  dlaczego by więc nie dać mi trochę więcej miłości? Oczywiście potrafi być on również męski jeśli tylko tego zechce!

Seventeen Jun

Jun ma wiele powodów by uważać go jako naprawdę przystojnego małą twarz, ostry nos, skośne oczy z miłym spojrzeniem. On jest naprawdę Przystojny…

B.A.P Dae Hyun

Musicie przyznać, że Daehyun wygląda nieco jak męska wersja Hani (EXID). Jeśli chcecie w jakikolwiek sposób oskarżyć Daehyuna o brzydotę spójrzcie na to zdjęcie i pomyślcie czy aby na pewno on jest brzydki.

VIXX Hongbin

Hongbin jest znany w fandomie jako osoba bardzo przystojna choć koreańscy fanie nie dają mu tyle miłości na ile zasługuje. Jako fanka proszę o więcej reklam i sesji zdjęciowych dla tego przystojniaka!

Block B Jaehyun

Biedny Jaehyun…Zdecydowanie odstaje od reszty grupy choć sądząc po powyższym zdjęciu wcale nie wygląda źle, wręcz przeciwnie wygląda mega przystojnie!

Oczywiści Kpop posiada jeszcze wielu niedocenionych Visualów, ale tu przedstawiłam swoją wybraną grupę. A jaka jest wasza lista osób która powinna być bardzie doceniona?


cr:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *