Aktywnie promująca się grupa N.SONIC zrywa kontakt z agencją i znika bez śladu

Agencja zespołu N.SONIC – C2K Entertainment odpowiada na informacje podawane w mediach o „zniknięciu” członków zespołu.

 

23 maja grupa N.Sonic powróciła do Korei Południowej po zakończeniu trasy koncertowej w Japonii. Od tego dnia wszyscy członkowie zerwali kontakt z agencją i są „nieuchwytni”.

Żaden z członków grupy nie pojawił się na planowanych wcześniej aktywnościach promocyjnych, z włączeniem w to występu w K-Star, czy też zdjęć do chińskiego programu rozrywkowego. Lider zespołu, J.Hearts, jak było ustalone pojawił się na ostatnim spotkaniu z fanami, po czym rozpoczął służbę wojskową.

Agencja wciąż próbuje nawiązać kontakt z członkami zespołu.

 

23 maja C2K Entertainment napisało w oświadczeniu:

“Jesteśmy zmuszeni wystosować oficjalne przeprosiny do fanów, którzy wspierali N.Sonic oraz wszystkich osób, które zespołowi pomogły. Wciąż staramy się nawiązać kontakt z członkami zespołu, póki co bezskutecznie. Rozważamy podjęcie akcji drogą sądową, żeby jak najszybciej rozwiązać tę sytuację.”

 

Według wytwórni, członkowie grupy szukają prawnika, który pomoże im unieważnić 7-letni kontrakt z wytwórnią, z korzyścią dla nich samych. Według umowy zostało im jeszcze 4 lata współpracy z C2K Ent.  17 maja N.Sonic poprosili agencję o możliwość wcześniejszego unieważnienia kontraktu.

 

Jedynym członkiem zespołu, który wciąż jest „uchwytny” i udziela się na portalach społecznościowych jest lider, J.Heart, który niedawno opublikował post na swoim Instagramie.

 

 


cr.: (1) (2) (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *