Chanyeol i Taeyeon podenerwowali k-netizens

Zaczynając od początku Taeyeon i Chanyeol zostali zauważeni razem podczas pewnego koncertu, a fanom od razu nasunęła się myśl, że są parą.

 

Po tym jak fani wyłapali ich razem, Chanyeol nagle zaczął obserwować Taeyeon na Instagramie.

Rozzłoszczeni fani zaczęli komentować:

„Nikogo to nie obchodziło, dopóki nie zacząłeś jej obserwować. Myślisz, że Taeyeon jest jedyną Sunbae w Twojej wytwórni? ㅋㅋㅋㅋ Nie zapominaj, że Ona jest ex-dziewczyną jednego z twoich przyjaciół z zespołu ^^

Ona i tak nie chce się już z kimkolwiek wiązać, więc nie masz szans.

Po co zacząłeś ją obserwować? Pomyśl następnym razem nim znowu coś zrobisz, Chanyeol-ah ^^”

Chanyeol odpisał na to krótko jednym postem zawierającym znak zapytania, który dodatkowo zdenerwował niektórych jego obserwatorów.

Post po jakimś czasie został usunięty.

Ale dyskusją na ten temat dopiero zaczęła się rozkręcać.

O tyle co Knetizens nie byli źli na tę dwójkę idoli, co na fanów, którzy z tak błahego powodu zaczęli się oburzać i rozpętywać w internecie mini wojnę.

[+435, -43] Nie wygląda na to, żeby na koncert poszli razem i naprawdę kogoś obchodzi to kogo on obserwuje na instagramie? ㅋㅋㅋㅋ To są Ci nowi fani? aby na pewno?

[+351, -32] To są fani innych zespołów, którzy robią wszystko by zniszczyć EXOL. To prawda, że Taeyeon i Chanyeol przyszli tam zupełnie osobno, pomiędzy nimi jest jakby oddzielająca tarcza.ㅋㅋㅋ Za każdym razem gdy z jakiejś drobnostki jest robiona burza, to wywołują ją fałszywi fani.

[+343, -27]  (Ci którzy robią z tego skandal) Albo mają urojenia, albo są fałszywymi fanami, prawdziwi fani proszę pomińcie ten ‚skandal’ ㅋㅋㅋㅋ

[+219, -123] Czy on sam dodatkowo próbuje podburzać walki między fanami tym zdjęciem? Żałosne, taki post ze znakiem zapytania.

[+127, -54] Powinienem to wyjaśnić chyba za niego. Ten znak zapytania wyraża: „Co zrobiłem źle?”

[+121, -84] Jak widać nawet on sam nie wie co znowu zrobił źle.

[+84, -5] Nie może wiedzieć co zrobił źle, ponieważ nie zrobił nic źleㅋㅋㅋㅋ Zaczęli ze sobą chodzić bo co? Bo zaczęli się obserwować na instagramie? Bo są młodzi? Czy w takim wypadku Taeyeon nie powinna chodzić z GD?

cr:(1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *