Czemu 10 tych gwiazd rzuciło palenie?

Oto lista 10 koreańskich celebrytów, którzy rzucili palenie z powodów zdrowotnych lub w trosce o zdrowie osób wokół nich.

1. Yoo Jae Suk

Yoo Jae Suk - quit smoking

Popularny MC, Yoo Jae Suk opowiedział o rzuceniu palenia w jednym z odcinków „Infinite Challenge”.
„Zauważyłem, że coraz ciężej mi się oddychało podczas biegania.” Internauci chwalili go za rzucenie palenia aby lepiej radzić sobie w „Infinite Challenge” i „Running Man”.

2. Kwak Si Yang

Kim So Yeon Kwak Si Yang - quit smoking

Podczas „We Got Married” z Kim So Yeon jako partnerką, Kwak Si Yang rzucił palenie ponieważ go o to poprosiła.

3. Won Bin

Won Bin Kim Sae Ron

Won Bin, który był znany z bycia nałogowym palaczem, rzucił palenie podczas kręcenia filmu „Ajusshi” („The Man From Nowhere”). Aktor zrezygnował z palenia papierosów, ponieważ nie chciał aby, 10 letnia wówczas Kim Sae Ron, musiała wdychać szkodliwy dym papierosowy.

4. Namgoong Min

Namgoong Min

Aby lepiej wcielić się w postać w „I Need Romance 3”, Namgoong Min rzucił palenie. Na konferencji prasowej ujawnił, że przestał palić i pić.

5. Haha

Haha Byul

Haha przestał palić w 2013 roku, pisał na twitterze o tym jakie to trudne. Jego żona, Byul, odpisała mu „Kochanie. Tato Dream (imię ich córki)! Możesz to zrobić.”

6. Shim Hyung Tak

Shim Hyung Tak - quit smoking

Aktor Shim Hyung Tak pojawił się w „Radio Star” i powiedział wtedy: „Zdecydowałem się rzucić palenie, ponieważ coraz trudniej mi się oddychało podczas ćwiczeń. Próbujcie udawać, że palicie przykładając w ten sposób palce do ust. Sprawi, że poczujecie się lepiej.”

7. Jang Dong Gun

Jang Dong Gun - quit smoking

Jang Dong Gun, przed ślubem, palił paczkę papierosów dziennie. W jednym z wywiadów opowiedział czemu rzucił palenie: “Przestałem palić z powodów zdrowotnych, ponieważ mam rodzinę i dziecko.”

8. Eric

Eric Oh Hae Young Again

Eric niedawno zdecydował się rzucić palenie i mówił o tym podczas streamu z planu „Oh Hae Young Again” na V App, 28 kwietnia.
„Rzuciłem palenie. To już dwa dni. Nieważne czy to jeden dzień, czy dwa – rzuciłem palenie na dobre.”

9. Shin Hyun Joon

Shin Hyun Joon

W przeszłości, aktor Shin Hyun Joon powiedział: „Zacząłem żuć gumy z nikotyną aby rzucić palenie. Aczkolwiek żuję te gumy już od sześciu lat.”
Pomimo trudności, aktor w końcu rzucił palenie jak i gumy z nikotyną.

10. Kang Ho Dong

Kang Ho Dong

Podczas “New Journey to the West” Kang Ho Dong wyznał, że rzucił palenie. Powiedział: „Jestem teraz taki szczęśliwy, że rzuciłem palenie. To całkowicie nowy świat.”


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *