Koreańczycy głosują kto wśród celebrytów wygląda jak wyjęty z manhwy

Manhwa to inaczej mówiąc, koreański komiks lub komiks internetowy. Wiele gatunków jest powiązanych z romansem, więc często o atrakcyjnych osobach mówi się, że wyglądają jak wyjęci z manhwy.

Od 23 do 29 maja, koreańska platforma z internetowymi komiksami rozpoczęła głosowanie na celebrytów, którzy są idealni do dramowych i filmowych adaptacji.

song joong ki

Zdobywając 645 głosów, Song Joong Ki znalazł się na pierwszym miejscu w męskiej kategorii mając 23,72%. Jego wygląd i słodki wizerunek pasuje idealnie do roli w gdzie będzie „czysta miłość”.

Park Bo Gum 1

Drugie miejsce zajął Park Bo Gum mając 16,74% głosów. Jego niewinny wizerunek w dramie „Reply 1988” pasowałby również do manhw dla nastolatek.

seo kang joon park hae jin

Seo Kang Joon i Park Hae Jin zajęli trzecie i czwarte miejsce, ich wyniki to 12,87% i 10,08% głosów. Oboje grali w dramowej adaptacji komiksu internetowego „Cheese in the Trap”. Kang Dong Won, Lee Je Hoon i So Ji Sub uplasowali się na piątym, szóstym i siódmym miejscu.
Na liście pojawił się również Kim Soo Hyun, Yoo Ah In, Lee Joon Gi, Ji Sung i Gong Yoo.

Suzy

W kategorii kobiet, Suzy zajęła pierwsze miejsce mając 13,49% głosów. Zadebiutowała jako piosenkarka w miss A, ale zdobyła większą sławę grając w “Architecture 101”, “Dream High” i “Gu Family Book”. Jej wygląd pasuje do manhw dla nastolatek, z dodatkiem jej uroczej i czasem niezdarnej osobowości.

Seolhyun

Seolhyun z AOA była tuż za nią zdobywając 10,85% głosów. W zeszłym roku występowała w adaptacji komiksu internetowego „Orange Marmalade”.

park bo young

„Młodsza siostra narodu” Park Bo Young, zajęła trzecie miejsce mając 10,08% głosów.
Aktorki Song Hye Kyo i Han Hyo Joo zajęły czwarte i piąte miejsce, otrzymując 9,46% i 8,68%. Hyeri, IU i Shin Min Ah znalazły się na szóstym, piątym i siódmym miejscu. A na liście znalazły się również Jang Nara, Uee, Kim Sae Ron, Kim Ji Won i Hwang Jung Eum.

W ankiecie pojawiło się również pytanie o to, która adaptacja manhwy miała najlepszą obsadę. Pierwsze miejsca zdobyli Lee Byung Hun (film „Inside Men”) i Kang Sora (drama „Incomplete Life”).


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *