5 rzeczy, które czynią BOYS24 programem innym niż PRODUCE101

Mnet kontynuuje swoją serię programów survivalowych, z „BOYS24”. Mimo, że skala projekt nie jest tak wielka, uczestników jest jedynie 49 (w PRODUCE101 uczestniczek było 101), koncept jest podobny. Jednak jest kilka kluczowych różnic między tymi programami:

1. Ilość finalistów

produce101

W PRODUCE101 tylko 11 ze 101 uczestniczek dostało się do grupy. Jednak w BOYS24, z 49 uczestników, aż 24 zostanie wybranych do zespołu. W PRODUCE101 tylko 11% dotarło do finału, ale w BOYS24 to prawie połowa!

2. Całoroczny konkurs

concert

Konkurowanie w Produce101 skończyło się w tej samej chwili gdy zakończono program. W BOYS24 nie zakończy się to gdy wyemitowany zostanie finałowy odcinek. Po tym jak 24 członków zostanie wybranych, będą występować każdego dnia, przez cały rok. Pod koniec roku, najpopularniejsi członkowie będą ostatecznie wybrani do zespołu. Powodem tego jest…

3. Bycie niezależnymi

Żaden z uczestników show, nie należy do agencji. W przeciwieństwie do Produce101, gdzie uczestniczki były już trainee w agencjach, uczestnicy BOYS24 są wolnymi strzelcami. Dzięki temu wszyscy wybrani pod koniec roku członkowie dostaną kontrakty w CJ E&M aby zadebiutować jako normalny zespół.

4. Stała grupa

I.O.I mają zakończyć swoją działalność po roku, jednak grupa utworzona dzięki BOYS24 będzie promować się dłużej, jak każdy normalny zespół. To chyba największa różnica między tymi programami. Dobra robota, Mnet!

In other words, you did a good job, Mnet

5. Różne koncepty

Największa zmiana, uczestnicy to mężczyźni, nie kobiety. To może oczywiste, ale dzięki temu możemy oczekiwać bardziej różnorodnych konceptów niż te, które dostajemy od I.O.I, które skupiły się na uroczym koncepcie.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, zobaczcie teledysk teraz!


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *