Odpowiedz nam, Lee Hyori

Artykuł: Reply Lee Hyori

Źródło: Sports Donga via Nate

  1. [+214, -35] Tęsknię za Lee Hyori, nie ma innej celebrytki z tyloma umiejętnościami co ona

  2. [+145, -30] Unni, naprawdę za tobą tęsknię, używałam twoich zdjęć jako profilowych i teraz nie mam nic nowego!!!!!

  3. [+24, -3] Lee Hyori jest jak noona z sąsiedztwa, jest taką osobą w branży, z którą nie ma problemów ㅋㅋ Nie obchodzi mnie ten popularny styl na „twardą unni”, Lee Hyori jest najlepsza, a jej wizerunek w „Family Outing” był super ㅋ sposób w jaki mówi i wszystko inne. Mogę się też założyć, że jest jedyną celebrytką, która potrafi tak krótko trzymać Yoo Jae Suka ㅋㅋㅋㅋ nawet Song Ji Hyo w Running Man tego nie potrafi. Yoo Jae Suk też czuje się przy niej komfortowo… z iloma osobami widzieliście żeby był jak przy niej i mówił coś w stylu: „Yah! Hyori-ya!” podczas ciągnięcia jej za ucho? ㅋㅋ

  4. [+21, -3] Ciężko znaleźć drugą tak pewną siebie i niesamowitą gwiazdę jak ona.

  5. [+20, -2] Lee Hyori nie jest twardą unni, jest seksowną i piękną unni. Jest mi niedobrze od tych wszystkich raperek, które chcą ją kopiować.

  6. [+14, -3] Spędziła swoje lata młodości żyjąc najwspanialej jak mogła, z charyzmą której nie dorównał nikt inny w branży. Mogłaby to kontynuować, ale wolała odejść i żyć spokojnie nadal podejmując się akcji charytatywnych. Jest niesamowita, opiekuje się słabszymi i kocha zwierzęta. Uważam ją za tak piękną jak Audrey Hepburn Korei.

  7. [+10, -0] Zostawcie ją w spokoju, wróci kiedy uzna to za odpowiednie

  8. [+8, -3] Tak bardzo brakuje mi Lee Hyori ㅠㅠ była taka piękna w ’10 Minute’ i ‚U Go Girl’ ㅠㅠ


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *