Park Yoochun oskarżony o napaść na tle seksualnym

Yoochun (JYJ) został oskarżony o napaść na tle seksualnym przez około 20-letnią kobietę. Przedstawiciele Park Yoochuna utrzymują, że jest to oskarżenie mające na celu wyłudzenie pieniędzy.

Oskarżenie w sprawie Park Yoochuna zostało wydane 10 czerwca. Oskarżająca go kobieta to 24-letnia Panna Lee, pracownica jednego z barów. Chłopak Panny Lee złożył tego dnia oskarżenie w jej imieniu.

Panna Lee twierdzi, że Park Yoochun 3 czerwca przyszedł do baru jako klient i w tamtejszej toalecie dopuścił się napaści na tle seksualnym. Policji jako dowód przedstawiła swoją bieliznę, którą tamtego dnia miała na sobie.

Policja otrzymała nagrania z kamer, na którym widać Park Yoochuna i zamierzają wezwać go na przesłuchanie w tej sprawie.

W oficjalnym oświadczeniu, C-JeS Entertainment twierdzi, że podczas policyjnego dochodzenia wyjdzie na jaw, że oskarżenie jest bezpodstawne.

Nie będziemy szli na kompromis, gdy w grę wchodzi złośliwy szantaż mający na celu zniszczenie celebryty. Park Yoochun od razu podda się policyjnemu dochodzeniu, aby można było wyjaśnić tę sprawę.

Agencja ujawniła również, że Park Yoochun nie dostał jeszcze oficjalnego wezwania. Proszą o niepisanie artykułów ze spekulacjami do czasu, aż śledztwo nie zostanie zakończone, ponieważ może wyrządzić to szkody na wizerunku Yoochuna.


cr: (1)

2 comments

  1. Pingback: [Komentarze] Park Yoochun oskarżony o napaść na tle seksualnym – Hallyu☆News

  2. Pingback: Park Yoochun po raz drugi oskarżony o nanpaść na tle seksualnym – Hallyu☆News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *