[Komentarze] Fani nie zgadzają się na zakończenie działalności 4Minute!

CUBE Entertainment poinformowało nas ostatnio, że 4Minute są zdecydowane, aby rozwiązać zespół. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Członkinie 4Minute zdecydowały się rozejść.

Artykuł: Jak wiele osób jest przeciwnych rozpadowi 4Minute.

Źródło:  OSEN via Naver

1. [+7,042, -91] Fakt, że przez 7 lat istnienia grupy nie doświadczyliśmy żadnych zmian w składzie ani nawet plotek o tym, nie było też żadnych skandali. To wszystko sprawia, że wiadomość o rozpadzie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem… To naprawdę smutne, widzieć jak odchodzą.

 1. [+5,813, -93] Nigdy nie było nawet plotek o ich kłótniach czy niezgodzie, podczas występów wydawały się być ze sobą tak blisko. To musi być wina CUBE, tsk.

 2. [+4,437, -83] Myślę, że CUBE nie zrobił dla nich wystarczająco, jeśli członkinie chcą iść innymi drogami.

 3. [+3,383, -98] Nie rozwiązujcie grupy ㅜㅜ Fani się na to nie zgadzają. Nie jestem fanką, ale nawet ja nie chcę, aby grupa się rozpadła.

 4. [+2,758, -80] Widząc rozwiązanie zespołu, czuję się jakby część mnie odchodziła razem z nimi. Ugh, CUBE ty @#$%

 5. [+466, -8] Proszę, po prostu pozbądźcie się CLC, albo zrezygnujcie z tego nowego boysbandu. To do bani widzieć jak te przypadkowe, nowe grupy rujnują starsze grupy. 4Minute zarobiły dla CUBE tyle pieniędzy, a oni tak po prostu pozwalają im odejść?

 6. [+473, -12] B2ST i 4Minute były grupami reprezentacyjnymi dla CUBE… Stracić jedną z nich, to jak utrata części agencji. To smutne…

 7. [+477, -20] 4Minute istniały dzięki swojej pracy zespołowej. Nie możemy winić ich za to, że nie chcą już prowadzić działalności i zdecydowały się na rozpad. To było naprawdę nieczyste zagranie z ich strony, żeby odnowić kontakt tylko z Hyuną.

 8. [+425, -11] CUBE właśnie rezygnuje z międzynarodowego fandomu 4Minute… to naprawdę głupie z ich strony.

 9. [+372, -11] 4Minute wciąż mają potencjał, aby byc dobre. Wystarczy, że tylko powrócą z dobrą piosenką. To naprawdę przykre widzieć jak odchodzą.

 10. [+321, -12] Nie przeszkadza mi to, że zostawiają CUBE. Jednak sądzę, że rozpad to zły pomysł.

 11. [+305, -8] 4Minute mają taką długą i spójną listę hitów na swoim koncie. W tym roku ich wyniki były trochę gorsze niż kiedyś, ale jak jedna słabsza promocja może być ostatecznym powodem, aby zakończyć 7-letnią karierę?  ㅠㅠ Wszystko ma się skończyć przez jeden gorszy album? Tak nagle?  ㅠ Czuję się z tym tak źle.

 12. [+190, -5] Myślę, że najbardziej szokujące dla ludzi jest to, że nie miały żadnych skandali ani kłopotów, a były znane.

Artykuł:  „4Minute kończą działalność”… czy to w porządku dla CUBE?

Źródło: Star Today via Nate

 1. [+619, -30] Termin odnowy kontraktów B2ST też się zbliża, mam nadzieję, że nie odnowią ich z CUBE. Nawet fani tego nie chcą. Chciałabym, aby 4Minute dołączyły razem, w piątkę, do innej agencji ㅜㅜㅜ Fani wiedzą jak CUBE źle wykonuje swoją pracę i w ogóle nie dba o zagranicznych fanów. Idole nie komunikują się prawie wcale ze swoimi fanami

2. [+527, -24] 4Minute i B2ST są założycielami CUBE… B2ST ma się dobrze, ale kiedy widzę rozpad 4Minute, robi mi się smutno. ㅠㅠ

 1. [+459, -22] Czuję obrzydzenia do CUBE. Chcę spakować BTOB i B2ST i zabrać ich z CUBE. Jedyne co umieją robić to łączyć ludzi w naprawdę dobre grupy. nie potrafią zrobić nic poza tym.

 2. [+31, -2] Myślę, że rozpad był naturalnym następstwem biorąc pod uwagę to, że mieli  Kwon Sohyun i Nam Jihyun – dwie członkinie bez żadnych zdolności i talentu, a dłuższym stażem niż w grupach Rookie. BEG były na szczycie przy promocji z „Abracadabra” pomimo wieku, bo mają talent. Teraz są po trzydziestce, a nadal są świetne. Członkinie jak te dwie, któryc nawet lata treningu nie poprawiają są beznadziejne.

 3. [+26, -1] Ale, szczerze mówiąc, czy któraś z członkiń, poza Hyuną jest coś warta przy sprzedaży..? To brzmi bardziej jak to, że nie odpowiadają im warunki niż to, ze CUBE je wykopało. Hyuna jest tak naprawdę jedyną członkinią, która nie ma prawa do prowadzenia negocjacji o swojej umowie… Naprawdę nie zgadzam się z opinią Koreańczyków, że przedłużenie kontraktu jest oznaką lojalności i obowiązku. Trzeba przyznać, że 4Minute jest w czołówce nowszych, żeńskich grup pod względem talentu i potencjału, a Hyunie zostało tylko wspierać zespół jak najdłużej.

 4. [+21, -3] To ogromna strata widzieć jak Jiyoon i Gayoon odchodzą.

 5. [+17, -0] Nie znam 4Minute, ale sądzę, że Hyunseung odchodząc z B2ST wniósł coś lepszego do grupy.


cr. (1)

1 Comment

 1. Pingback: Jihyun wstawia na Instagrama wiadomość po rozpadzie 4Minute – Hallyu☆News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *