Park Yoochun zostaje oskarżony o napaść na tle seksualnym po raz drugi

Na seulski komisariat policji wpłynęło drugie oskarżenie pod adresem Park Yoochuna w sprawie napaści na tle seksualnym!

Lokalny serwis informacyjny –  YTN podaje, że dwudziestokilkuletnia panna “A” złożyła na głównym komisariacie policji na Gangnam oskarżenie o napaść o charakterze seksualnym przeciwko Parkowi Yoochunowi.

A” zarzuca idolowi napastowanie seksualne, które miało mieć miejsce w grudniu 2015 roku w łazience jednego z barów dla dorosłych. “A” twierdzi, że kilkakrotnie odrzucała „zaloty” idola, mimo to została przez niego zaatakowana i molestowana seksualnie. Kobieta wyznała, że wcześniej bała się zgłosić incydent na policji (wiedziała, że z popularnym idolem ciężko wygrać), jednak kiedy usłyszała o podobnej sprawie w mediach, zdobyła się na odwagę i postanowiła zgłosić także i swój przypadek.

Serwis YTN, ujawnia również stanowisko wytwórni C-JeS Entertainment w tej sprawie:

Przedstawiciel wytwórni skomentował, że te zarzuty są bezpodstawne i nieprawdziwe, wytwórnia uchyla się od oficjalnego oświadczenia do czasu, aż policja zbada sprawę.”

Posterunek policji w dzielnicy Gangnam potwierdził informacje, że wpłynęło kolejne oskarżenie o napaść seksualną przeciwko Parkowi Yoochunowi. Zamierzają przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.

Ponieważ pojawia się coraz więcej informacji na ten temat, C-JeS Entertainment oświadczyło, że również poczyni odpowiednie kroki, aby dowiedzieć się jak najwięcej.

Wcześniej, w wiadomościach JTBC pojawiły się informacje, że dwudziestoczteroletnia panna Lee także oskarżyła Park Yoochuna o napaść na tle seksualnym, która miała mieć miejsce 4 czerwca tego roku w łazience jednego z klubów/barów.  Zarzuty zostały jednak wycofane wkrótce potem, przez samą pannę Lee, która stwierdziła, że relacja seksualna odbyta została za jej przyzwoleniem. Jednakże, biorąc pod uwagę rozporządzenia prawne, policja kontynuuje śledztwo w tej sprawie.


cr. (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *