Jackie Chan zaprosił Krisa do swojej agencji oraz odniósł się do seksualnego skandalu idola

Kris dołączył do agencji Jackie Chana!

Według tego co podaje chiński portal informacyjny – Sina, Jackie Chan właśnie wziął udział w „Shanghai International Film Festival”, podczas którego ogłosił, że Kris podpisał kontrakt z jego agencją.

Dodał także:

„Będziemy teraz skupiać się na werbowaniu aktualnie popularnych aktorów” 

Jackie Chan wzynał też co myśli o ostatnim seksualnym skandalu Krisa.

„Każdy celebryta zmaga się z negatywnymi plotkami na swój temat. Ja także nie jestem tu wyjątkiem, ale wiem, że z czasem ludzie zapominają. „

Później został zapytany:

„Wstydzisz się za niego?

Odpowiedział:

„Nie”

Życzymy Krisowi udanej kariery w nowej agencji!


Kris zamieszany w skandal na tle seksualnym!

Użytkowniczka WEIBO: 小 G 哪 dodała zdjęcie, z perspektywy osoby leżącej w łóżko obok kogoś, kto z wyglądu do złudzenia przypomina przypomina Krisa. W komentarzu napisała, że jest byłą dziewczyną celebryty.

Zdjęcia te bardzo szybko obiegły chińskie portale społecznościowe stając się „hitem” internetu i przyczyniając się do wybuchu skandalu.
Wkrótce potem właścicielka konta wykasowała oba wpisy.

Agencja idola/aktora wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym nadmieniła, że plotka jest nieprawdziwa, kobieta nie jest byłą dziewczyną Krisa, jak również podejmie odpowiednie kroki prawne w tej sprawie.

 

Wkrótce później internauci „dokopali” się prawdy!

Odkryli oni, że zdjęcia faktycznie były fałszywe i znajdował się na nich człowiek, który mógłby zostać sobowtórem Krisa.

Osoba przedstawiona na zdjęciu w łóżku nie ma blizny na głowie, którą posiada Kris. Ma też tatuaże w innym miejscu niż idol.


cr.: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *