Pozostałe członkinie 4minute przestały obserwować Hyunę na Instagramie

Komentarze internautów:

„Wow…?”

„Unfollowowały tylko Hyunę?? Czemu nie siebie nawzajem?”
– Taa, sprawdziłam.. Przestały obserwować wyłącznie Hyunęㅠㅠ

„Co się dzieje…”

„Wow, czyżby coś się wydarzyło?”

„Hmm…? Czyli coś może być na rzeczy między nimi…”

„Miały powód żeby to zrobić???”

„Myślę, że nie chodzi o samą Hyunę, dziewczyny mogą mieć problem z agencją… Możliwe, że pokazują to „wyrzucając” Hyunę z obserwowanych ㅠㅠ dlaczego…”

„Może to co miedzy nimi było to tylko i wyłącznie relacja biznesowa?”
– Ale one właśnie są znane z tego, że są/były sobie bliskie.

„Woah, a pozostała czwórka nadal się obserwuje… co się dzieje? ㅠㅠ”

„Cokolwiek jest powodem, takie zachowanie przeciwko jednej osobie  może się dla nich źle skończyć. Za bardzo to okazują… Tak samo było w przypadku T-ara.”

„Nie byłoby problemu, gdyby wszystkie przestały się obserwować jednocześnie, ale odrzucenie tylko Hyuny, może przyczynić się do powstawania złych plotek ㅠㅠ”

„Zupełnie nie rozumiem u celebrytów tego „wyrzucania” z obserwowanych na Instagramach. Wiedzą jacy są fani/internauci. Natychmiast to zauważą i zaczynają tworzyć insynuacje. Musiały to zrobić właśnie teraz?..”

„Wydaje mi się, że to swego rodzaju wiadomość o dziewczyn dla fanów.. od czasu pojawienia się artykułu o rozpadzie 4minute, nie mieliśmy od ich żadnych wieści… Wygląda na to, że członkinie nie mają się jak i gdzie wypowiedzieć na ten temat..”

„Na ich miejscu też bym przestała ją obserwować. Grupa się rozpadła, bo wytwórnia nie zarabiała na nich tyle ile chciałaby zarabiać. Poza tym faworyzowali Hyunę i zatrzymali ją u siebie ponieważ przynosi im duże dochody.  Hyuna powiedziała „tak” i została, a reszty się zwyczajnie pozbyli… Nie ma znaczenia czy były blisko, Hyuna zgodziła się na rozpad grupy, a być może nawet sama się do tego przyczyniła.  Być może gdyby nie zgodziła się na pozostanie w Cube, sytuacja wyglądałaby teraz zupełnie inaczej?”

„Wiedziały, że to co zrobią będzie kontrowersyjne, zwłaszcza, że fani widzą takie rzeczy… Powinny były coś powiedzieć, a nie zachowywać się w ten sposób..”


cr. (1)

1 Comment

  1. Zuzia Reply

    Moim zdaniem chodzi tu o to że Hyuna jako jedyna odnowiła kontrakt z agencją. Pozostałe członkinie mogły uznać to za zdradę w końcu 7 lat w jednym zespole to dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *