Trzecie i czwarte oskarżenie w sprawie Yoochuna

Po tym, jak został oskarżony przez dwie osoby, YTN News ujawniło, że kolejna osoba oskarżyła Park Yoochuna o napaść na tle seksualnym.

Posterunek policji w Gangnam potwierdził iż kolejna, trzecia już kobieta oświadczyła, że była napastowana seksualnie przez Park Yoochuna. Jej zeznania są podobne do złożonych wcześniej dwóch doniesień.

Według policji, trzecia kobieta przyszła do nich 17 czerwca około 13:40 czasu koreańskiego. Ujawniła, że stała się ofiarą napaści seksualnej 2 lata temu, 12 czerwca 2014 roku około 4:00.

Spotkała Park Yoochuna 11 czerwca 2014 roku, pijąc w jednym z nocnych klubów w Gangnam. Po tym jak, trochę wypili, poszli do domu Park Yoochuna na kolejną turę alkoholu. Twierdzi, że podczas pobytu u niego w domu, zabrał ją do łazienki i zgwałcił.


Czwarte oskarżenie

Czwarta kobieta złożyła podobne zeznania do trzech poprzednich. Zaczęło się od wspólnego picia w jednym z klubów/barów, Park Yoochun zabrał ją do łazienki, gdzie dokonał napaści. Wydarzyło się to w 2015 roku.

Podobnie jak w przypadku pierwszej i drugiej kobiety, dopuścił się tego w łazience jednego z barów. Druga osoba ujawniła, że Park Yoochun uprzednio zamknął ją w łazience. Tutaj kobieta również go o to oskarża.

Wcześniej policja utworzyła specjalną grupę, składająca się z sześciu osób, która miała badać przestępstwa Park Yoochuna. Jednak z powodu kolejnych doniesień, grupa powiększyła się o kolejne trzy osoby.

Ponadto policja poinformowała, że będą badać sprawę Park Yoochuna, czy jest winien tym napaściom i innym zbrodniom. Jeśli zostanie potwierdzone, że ofiary otrzymały pieniądze za seks, osobne oskarżenia przeciw Yoochunowi, również będą podlegać karze.


cr: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *