Jihyun wstawia na Instagrama wiadomość po rozpadzie 4Minute

4Minute zostało rozwiązane, a kontrakt z CUBE Entertainment przedłużyła tylko Hyuna. Taka nagła informacja wywołała wśród fanów szok i duże niezadowolenie. Dziewczyny przestały obserwować Hyunę na Instagramie.

18 czerwca 2016 roku Nam Jihyun wstawiła na swoje konto na Instagramie zdjęcie z opisem:

To już 7 lat, czas szybko leci.

Artykuł: Nam Jihyun zostawia dwuznaczną wiadomość na swoim SNS po rozpadzie 4Minute: „7 lat temu, czas szybko leci.”

Źródło: TV Report via Nate

1. [+336, -10] Co  tym jest takie niejednoznaczne?

2. [+332, -15] Wygląda na to, że jest po prostu smutna, ale nie brzmi to tak… ㅋㅋㅋㅋ

3. [+195, -72] Wystarczająco powinna się cieszyć z życia w tle Hyuny ze swoją brzydką twarzą. Nadszedł czas, żeby pozwolić Hyunie odejść. Hyuna jest teraz starsza i nie jest tą samą Hyuną, która była na szczycie… przez ostatnie 7 lat mogła tak wiele osiągnąć dzięki Hyunie, ale nei zrobiła czegokolwiek i nadszedł czas, aby rzucić ręcznik (czyt. poddać się)

4. [+27, -2] Ale najzabawniejsze jest to, że była najbardziej bezinteresowną członkiniąㅋㅋㅋㅋ Najprawdopodobniej to ona jest najsmutniejsza z powodu rozpadu 4Minute;;

5. [+27, -7] Zero wdzięku, nic. W ciągu ostatnich 7 lat pozostałe 4 członkinie 4Minute wypuszczały solowe kawałki/miały solowe aktywności, pokazywały się w różnych programach, a ona co zrobiła lub osiągnęła? Jaka agencja podpisze z nią kontrakt?

6. [+25, -1] Więc jak ona zamierza teraz żyć? Przecież to nugu.

7. [+24, -3] Zawsze, kiedy kamera kierowała się w jej stronę, wyglądała jakby ktoś wylał na nią zimną wodę, bo cały czas wyglądała tak ponuro.

8. [+22, -1] Hyuna być może jest najpopularniejsza, ale Gayoon i Jiyoon, przynajmniej znam ich imiona z programów itd… Co takiego zrobiła ona… po prostu nie ma wcale uroku.

Źródło: Naver

1. [+5,818, -198] Nam Jihyun-ssi, nie masz talentu, mimo że jesteś ładna i masz łądne ciało… ㅜ

2. [+4,306, -106] Hyuna po prostu byłą zbyt faworyzowana w 4Minute.

3. [+3,2,94, -94] Zastanawia mnie o co chodzi z kwestią zakończenia obserwowania.

4. [+3,219, -227] Ludzie mówią, że pozostałe członkinie nie dostawały wystarczająco wsparcia, nawet jeśli tak to wyglądało, dziewczyny je dostawały, ale nie wykorzystywały. Nie można tylko wspierać, jeśli ktoś nie wkłada pracy w to, co robi…

5. [+635, -22] Mówiąc wprost, 4Minute nie zaszłoby tak daleko bez Hyuny.

6. [+591, -18] Ona naprawdę powinna zacząć się martwić o swoje umiejętności. Minęło 7 lat od debiutu, a ona nadal nie ma nic, ani talentu wokalnego, ani umiejętności występowania.

7. [+497, -10] Beztalencie… i Kwon Sohyun jest zaraz za nią ze względu na talent.

8. [+462, -11] Wszyscy obwiniają Hyunę. Nigdy nie pracowaliście w realnym świecie? Jeśli twoi współpracownicy wylecieli, nie oznacza to, że ty również. To jej praca i na tym zarabia.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Pingback: Sohyun i Jiyoon wstawiły własnoręcznie napisane podziękowania dla fanów 4Minute – Hallyu☆News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *