Jungkook (BTS) będzie kolejnym uczestnikiem „Celebrity Bromance”!

Po wielu spekulacjach fanów, potwierdzono, że maknae BTS – Jungkook będzie częścią następnej pary  celebrytów, pokazującej ich przyjaźń w hitowej serii „Celebrity Bromance”!

Po ostatnim odcinku, dnia 21 czerwca z członkiem VIXX – N i Lee Won Geun’em, ujrzeliśmy zapowiedź Jungkook’a jako jednego z najnowszych członków programu.

W klipie Jungkook siada na rozmowę z załogą “Celebrity Bromance,” gdzie został zapytany co lubi robić w wolnym czasie. „Słucham muzyki, ćwiczę, czytam webtoon’y* i książki, chociaż ostatnio nie tak dużo. Jeśli jest ładna pogoda to idę nad rzekę Han i śpiewam.”

Na pytanie, czy robi to wszystko sam odpowiada: „Tak, lubię być sam” , następnie zgadzając się, że jest zamknięty w sobie.

Program celowo nie ujawnia, kto będzie jego partnerem, jednak Jungkook podpowiada nam, że jest to sunbae z grupy, której piosenki coverowali 2 razy. Następnie dodał, że jest naprawdę fajny i uśmiechnięty, ale obawia się, że może być między nimi trochę niezręcznie.

Zobaczcie zapowiedź tego odcinka!

Mimo, że nie ujawniono kto jest jego partnerem, fani nakryli Jungkook’a nagrywającego z Minwoo z Shinhwa, który jest jego seniorem starszym o 18 lat i będącym jego kumplem z siłowni.

Następny odcinek pojawi się 28 czerwca o godzinie 23 czasu koreańskiego.


Webtoon – Koreańskie komiksy internetowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *