Yoo Seung Ho był zaskoczony, gdy dowiedział się ile lat ma Xiumin z EXO…

Podczas konferencji prasowej do filmu „Kim Sun Dal”, która odbyła się 21 czerwca, Yoo Seung Ho podzielił się swoim pierwszym wrażeniem o koledze z planu, Xiuminie z EXO.

„Kim Sun Dal” to film historyczny o legendarnym oszuście Kim Sun Dalu, który oszukał króla w celu zdobycia na własność rzeki Taedong.

Główną rolę odgrywa Yoo Seung Ho, a Xiumin debiutuje na dużym ekranie jako Gyun, który jest zapatrzony w Kim Sun Dala jak w starszego brata i pragnie zostać oszustem jak on.

Podczas gdy charakter Kim Sun Dala jest starszy od Gyuna, w prawdziwym życiu aktor urodzony w 1993 roku jest młodszy od członka EXO urodzonego w 1990 o 3 lata.

Yoo Seung Ho powiedział:

„Kiedy pierwszy raz go zobaczyłem, bazując na jego aparycji myślałem, że Xiumin jest ode mnie młodszy. Dowiedziałem się jednak, że jest ode mnie starszy o 3 lata, gdy wytypowałem jego imię w wyszukiwarce. Szczerze mówiąc byłem nieco onieśmielony przy pierwszym spotkaniu przez jego ostre rysy [oczu]. Jednak po wspólnym filmowaniu i rozmowach z nim, jego oczy zaczęły wyglądać bardziej łobuzersko niż przenikliwie.”

Aktor pochwalił go również mówiąc:

„Coś, co bardzo polubiłem to to, że naprawdę poczułem jakby był dla mnie starszym bratem. Jest pełen energii i lubi żartować. Również dobrze zagrał „Gyuna”. Ponieważ zachowywał się jakby rzeczywiście był młodszy, czułem, że było mi łatwiej zagrać tego starszego.”

„Kim Sun Dal” będzie można oglądać w koreańskich kinach od 6 lipca.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *