Zespół, który czekał 5 lat na fandomowy lightstick

Oto długo wyczekiwany przez Pink Pandas oficjalny lightstick zespołu APINK!

Girl band już wcześniej wydał jedną oficjalną „flarę” ale w Japonii.
Koreańscy fani musieli czekać 5 lat, żeby móc zakupić oficjalny, fandomowy lightstick grupy.

 

Mimo iż przedmiot jest uroczy i pasuje do konceptu zespołu, nie wszyscy są  zadowoleni:

 

Komentarze internautów:

 

Artykuł: Zespół, który czekał 5 lat na swój oficjalny lightstick.

 

ㅇㅇ |2016.06.20 20:00
28$ za lightstick?? Wystarczy, że opłata członkowska wynosi 24$ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Czy naprawdę myślą, że jesteśmy aż tak głupimi klientami…? Mają nas za idiotówㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
ㅇㅇ |2016.06.20 20:40
Wreszcie! Teraz każdy ich koncert będzie tak wyglądał ㅠㅠㅠㅠㅠ

ㅇㅇ |2016.06.20 20:08
Jestem fanką innego zespołu ale uważam, że ten lightstick jest przeuroczy
ㅇㅇ |2016.06.20 19:48
Śliczny!ㅠㅠㅠㅠ Ale 28$ to lekka przesada… i tak go kupię ^^
ㅇㅇ |2016.06.20 20:43
Pasowałby też do B1A4 i ich fanek ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ
ㅇㅇ |2016.06.20 22:36
Postarali się, jest naprawdę piękny….Kiedy fani zaczną nimi machać na koncertach będzie to wyglądało naprawdę ładnie
ㅇㅇ |2016.06.20 19:57
WOWWW, jaki uroczy…
ㅇㅇ |2016.06.21 00:54
Od razu widać, że to lightstick Apink!

 

 

Artykuł: SOSHI wypowiadają się na temat nowego lightsticka APINK.

 

 

„Jestem SONE i trochę mnie to irytuje… „Różowy ocean” jest piękny ale jest NASZĄ dumą ㅠㅠㅠ”

„Ten lightstick jest śliczny, ale przyjęło się, że różowy to kolor Soshi”

„Bardzo ładny…. ale tak wiele osób wspomina tutaj o SNSD, w moich oczach tylko Soshi są „różowe”, natomiast kolor Apink to „różany”>_<!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ㅇㅇ |2016.06.21 10:24 신고하기

F*ck, przecież Pink Pandas są znani jako „różowi fani”, więc nie wiem co tutaj próbują insynuować Sones… Jesteśmy na PANN w mniejszości, więc nie możemy się obronić. Błagam przestańcie już z tymi kolorami.
소원 |2016.06.21 15:37 신고하기

Jestem fanką SNSD od 8 lat i kiedy tylko zobaczyłam nowy lightstick Apink, jedynie zachwyciłam się jego wyglądem ㅜㅜ♡ Mam nadzieję, że jest więcej fanów/fanek takich jak ja. Nie chciałabym, żeby tak błahe rzeczy jak „kolor” nas poróżniły.
Stanuję SNSD oraz inne girl bandy SM, ale lubię też Apink i oglądam z nimi programy rozrywkowe. Kiedy wydadzą nową piosenkę, słucham jej z przyjemnością. Mam szczerą nadzieję, że nasze fandomy nie będą walczyć z powodu jakiegoś koloru.
ㅇㅇ |2016.06.21 09:10 신고하기

Nawet w nazwie zespołu – Apink – jest różowy, zatem czy to nie jest oczywiste, że ich lighstick będzie różowy?
ㅇㅇ |2016.06.21 17:32 신고하기

Jestem fanką SNSD od debiutu, przez te lata różowy ocean był naszą dumą, dlatego czuję się rozczarowana, że teraz nasz kolor będzie się pokrywał z kolorem innego zespołu. Rozumiem, że jest mnóstwo zespołów, więc nie da się uniknąć tego, że kolory się powtórzą.
Kolor Apink jest dużo jaśniejszy on naszego (zdjęcie niżej), dlatego mam nadzieję, że na koncertach będzie to widocznie ㅠㅠㅠㅠ.
Zauważyłam, że agencja Apink miała trochę problemów z wyborem koloru dla swojego zespołu, szanuję to. Zarówno SNSD jak i  Apink życzę ogromnych sukcesów♡

ㅇㅇ |2016.06.21 02:46 신고하기

Nie generalizujcie, też jestem Sone. Zbyt wiele o Apink nie myślałemㅋ I tak nigdy nie będą miały takiego „różowego oceanu” jak nasz.
ㅡ |2016.06.21 12:29 신고하기

Że słucham? Też jestem Sone, nie przeszkadza mi to, bo kolory obu zespołów się różnią. Soshi mają ciemny róż, Apink jasny róż.

 


cr. (1)