Pierwsza podgrupa I.O.I zadebiutuje w sierpniu!

Debiut siedmioosobowej podgrupy I.O.I został ustalony na sierpień! 24 czerwca agencja YMC Entertainment skomentowała przesunięcie debiutu na koniec wakacji.

„Czuliśmy, że musimy dać czas na odpoczynek członkiniom, które tak ciężko pracowały. Zdecydowaliśmy się wydać nową piosenkę w sierpniu w celu poświęcenia więcej czasu na ćwiczenia, aby zaprezentować bardziej dopracowaną piosenkę oraz członkinie, które będą w dobrej kondycji.”

Grupa składająca się z Kim Doyeon, Kim Sohye, Kim Chunghy, Lim Nayoung, Jeon Somi, Zhou Jieqiong i Choi Yoojung ukończy promocję wraz z wydaniem drugiej piosenki niedługo po sierpniowej promocji.

Według przedstawiciela wytwórni, I.O.I obecnie ciężko pracują przygotowując się do debiutu jako podgrupa.

„Są pochłonięte lekcjami i ćwiczeniem choreografii. Jest również dużo czasu dla nich na odpoczynek pomiędzy praktykami. Ponieważ nie mamy dwóch głównych wokalistek, członkinie przykładają się również do ćwiczenia śpiewu.”

Podobno zaplanowana jest również promocja z drugą podgrupą oraz finałowa promocja z całą jedenastką członkiń I.O.I. Agencja YMC Entertainment już wcześniej stwierdziła, że wszystkie promocje zakończą się w styczniu 2017.

I.O.I zadebiutowały jako 11-osobowa grupa 4 maya z „Dream Girls” i zakończyła promocję na początku czerwca.

Czy Wy też nie możecie się doczekać powrotu I.O.I w podgrupach?


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *