Tiffany mówi o różnicy pomiędzy promocją z Girls’ Generation a solową

21 czerwca członkini Girls’ Generation pojawiła się w „Yoo Hee Yeol’s Sketchbook”! To jej pierwszy występ w programie po solowym debiucie.

W wywiadzie, Tiffany mówiła o swojej długiej karierze z Girls’ Generation, które zbliżają się do świętowania dziesiątej rocznicy.

„Kiedy występowałam w programie muzycznym wpadłam na TWICE. Kiedy je zobaczyłam, naprawdę poczułam, że stałam się seniorem.”

Yoo Hee Yeol zapytał ją, czy stresował ją fakt, że zadebiutuje w grupie z tak dużą ilością osób.

„Byłam zaskoczona, ale zaakceptowałam to. Jednak moi rodzice byli bardzo zmartwieni. Zastanawiali się jak sobie poradzę w grupie z dziewięcioma osobami.”

Tiffany podzieliła się również swoim zdaniem na temat różnic pomiędzy jej solowymi aktywnościami a tym z Girls’ Generation.

„Ludzie oczekiwali ode mnie radosnej muzyki, ale staram się być artystką o zróżnicowanym stylu muzycznym. Ćwiczyłam śpiew przez cztery godziny dziennie, a taniec przez sześć.
Czułam różnicę śpiewając przez pełne trzy i pół minuty w porównaniu do około 10 sekund. Myślałam, że po 10 latach przywykłam do stania na scenie, ale nadal się denerwowałam. Z drugiej strony byłam zadowolona, że nadal mogę być podekscytowana i pełna pasji do muzyki.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *