Trenerka wokalna znana z Produce 101 chwali Jina z BTS oraz TWICE

Trenerka wokalna gwiazd, Kim Sung Eun, zyskała sławę po udziale w programie Produce 101. Wielu znanych i kochanych przez nas idoli było jej uczniami. W trakcie wywiadu dla Sisun News wybrała tych, którzy zrobili na niej największe wrażenie.

Spytana o sytuację czy studenta, który najbardziej zapadł jej w pamięci, odpowiedziała: ,,Po pierwsze – Jin z BTS. Pewnego dnia, niespodziewanie przesłał mi utwór z komentarzem, ‚Droga nauczycielko, często używała pani tego utworu podczas lekcji. Nagrywając go, byłem pełen powagi i oddania. Czy nie uważa pani, że poprawiłem swój wokal?’. I przyznaję, brzmiał niesamowicie. Trudno znaleźć instrumentalną wersję tego utworu, więc Jin sam go wyczyścił i nagrał profesjonalnie w studio. Gdy słuchałam tej piosenki o 3 nad ranem, ryczałam jak bóbr. Jin jest niesamowitym człowiekiem. Za każdym razem, gdy BTS mają koncert, zawsze mnie na niego zaprasza, czy to w Korei czy za granicą.

Następnie dodała: ,,Po drugie – żeńska grupa TWICE. Przez pewien czas były na szczycie rankingów. Gdy zdobywały trofea w programach muzycznych, otrzymawszy mikrofon w pierwszej kolejności dziękowały mi. Wszyscy idole, których uczę, obiecują mi podziękowania w przypadku wygranych. Lecz niektórzy z nich nigdy nie zdobyli pierwszego miejsca, a inni z szoku czy radości zapominają, ze łzami dziękując mi dopiero podczas rozmowy telefonicznej. Lecz TWICE, mimo iż pełne szoku i radości z racji wygranej, powiedziały najpierw moje imię. Wczoraj, gdy spotkałam je w siedzibie ich agencji, wszystkie rzuciły mi się w ramiona. Byłam ogromnie wzruszona.


Źródło: (1)

1 Comment

  1. Kociłapci Reply

    Jin z BTS… Mój UB, on ma cudowny głos, a na grupach na fb wszyscy piszą, że śpiewanie mu nie idzie 🙁
    TWICE jeden z moich ulubionych gbandów oczywiście jest sztuczny…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *