Członek legendarnej grupy Seo Taiji And Boys został oskarżony o napaść na tle seksualnym

27 czerwca na komisariat policji w dzielnicy Yongsan (Seul) wpłynęło oskarżenie o napaść na tle seksualnym przeciwko Lee Juno (członek legendarnego zespołu Seo Taiji and Boys).

Artysta podejrzewany jest o napastowanie seksualne dwóch kobiet (Panny Yang i Panny Park) z użyciem siły. Według zeznań obydwu dwudziestodziewięciolatek, zdarzenie to miało miejsce 25 czerwca około godziny 3:00 nad ranem w jednym z klubów w dzielnicy Itaewon.

Pokrzywdzone twierdzą, że Lee Juno znajdował się pod wpływem alkoholu, kiedy podszedł do nich od tyłu i zaczął je napastować. Mimo iż dawały mu do zrozumienia, że nie są zainteresowane, mężczyzna siłą dotykał ich piersi, pleców jak również innych części ciała.

Policja wyjawiła także, że Lee Juno został wyprowadzony z klubu przez pracowników. W między czasie zaatakował i uderzył właściciela lokalu. Funkcjonariusze analizują przebieg incydentu za pomocą nagrania zarejestrowanego przez kamery. Planują wezwać Lee Juno na przesłuchanie.

 

To nie pierwszy raz kiedy były idol zostaje oskarżony o napastowanie na tle seksualnym. Podobny przypadek miał miejsce w 2002 roku. Po wizycie w nocnym klubie, upojony alkoholem Juno zabrał kobietę do swojego studio nagrań, gdzie zaczął ją molestować. Sprawa ta zakończyła się ugodą pomiędzy stronami.


cr. (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *