Kang Jiyoung mówi o swojej karierze aktorskiej w Kraju Kwitnącej Wiśni

W trakcie wywiadu do nadchodzącego filmu „Kataomoi Spiral” Jiyoung, była członkini KARA, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jej kariery aktorskiej w Japonii.

„W Japonii nauczyłam się samodyscypliny. [Takie myśli jak] „dzisiaj nie będę czytać scenariusza i pójdę spać”, „dzisiaj pominę lekcję”, te rzeczy mnie kusiły, ale zawsze podejmowałam odpowiednią decyzję.”

Aktorka podzieliła się również swoimi odczuciami na temat zmian w jej karierze.

„Dotychczas byłam w grupie, więc [ostatnio] doświadczyłam dużo samotności. Jeśli nie stałabym się silniejsza, przegrałabym.”

Dla Koreanki praca jako aktorka w innym kraju może być trudna, szczególnie, gdy w grę wchodzi bariera językowa. Pomimo wielu lat promocji, język japoński nadal ją zaskakuje.

„Najwięcej wysiłku wkładam w język japoński. Kiedy ćwiczyłam dialogi, byłam bardzo ostrożna. Na początku to one stresowały mnie najbardziej. Personel był obok mnie, by poprawiać moje błędy, ale w ostatnich dniach nie ma ich tak dużo.”

Jiyoung wspomniała również jak szczęśliwa była widząc, że ludzie wciąż poświęcają jej uwagę.

„Nikt więcej nie pyta mnie o opuszczenie KARA i ludzie słuchają, gdy mówię o moim filmie czy promocjach w Japonii. Zawsze pragnęłam otrzymywać miłość.”

Cele?

Nagroda dla początkującego aktora. Myślę, że to najlepsza nagroda po wykonaniu pracy. Byłabym szczęśliwa, gdyby moje aktorstwo zostało docenione. Myślę, że chcę robić więcej rzeczy w Japonii i Korei, a także innych miejscach w Azji.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *