Choreografia rookie zespołu „nieodpowiednia do występów publicznych”!

Poza koncertami, wiele zespołów występuje również w miejscach publicznych (parki ze sceną, ulice Hongdae), gdzie łatwo o publikę i o potencjalnych nowych fanów. Idąc tym tokiem myślenia żeńska grupa ICIA postanowiła zrobić swój własny showcase. Niestety dla ICIA okazał się być on strzałem w kolano, gdyż uznano ich ubrania za zbyt odkrywające, a choreografię za wyzywającą, co równoznaczne jest z tym, że występ nie jest odpowiedni dla wszystkich kategorii wiekowych. Oznacza to również, że według opinii publicznej nie powinny one występować z piosenką „Time Bomb” w miejscach publicznych, gdzie znajduje się również młodzież i dzieci.

Występ ICIA poruszył ponownie temat wystąpień publicznych i regulacji ich dotyczących. Opinia publiczna uważa, że zespołu z „dojrzałym” konceptem powinny występować w miejscach, w których nie ma dzieci lub takich, gdzie wstęp mają tylko dorośli. Zgadzacie się z nimi?

Poniżej fancam, o którym mowa.

1 Comment

  1. Akinda ~ Reply

    Ech, jak ja nie lubię takiego konceptu, mv, tańca, tekstu . Mocno mnie zniesmacza. Jeszcze bardziej u EXID, np w Up& Down . I trochę to sprawia, , że trudno mi uwierzyć w wiarygodność niektórych fanów, bo wielu mężczyzn ogląda takie rzeczy bynajmniej nie dlatego że podziwiają zespół i ich talent . Ten seksowny koncept odstrasza mnie od wielu girlsbandow. To tylko moje zdanie i osobiście nie dałabym rady być w takim zespole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *