[Komentarze] Jimin została zauważona w samolocie, podczas czytania książki o historii Korei

„Ktoś kto miał zaplanowany lot tym samym samolotem co AOA, powiedział, że widział jak Jimin czytała książkę o historii Korei. Wydaje mi się, że ona jest takim typem osoby, która musi naprawić to co wie, że zrobiła źle i stara się poprawić, uważam to w niej za niesamowite. Mam nadzieję, że przez to przejdzie i dobrze sobie poradzi w przyszłych aktywnościach…”


Komentarze:

1. [+169, -17] Zgadzam się, Jimin jest takim typem osoby, że wie co zrobiła źle. Nie jestem jej fanem, więc nie jestem pewien, ale to po prostu moja ocena po tym co widziałem.

2. [+142, -17] Ciężko postawić się w jej sytuacji, ale dostrzegłem w niej coś fajnego. Uczenie się samemu, w wolnym czasie, nie jest na popis, ale dlatego, ze ona naprawdę chce się czegoś nauczyć.

3. [+133, -16] Yeah… ona naprawdę się stara

4. [+56, -2] Jeśli to była dla niej okazja, żeby uczyć się historii, wtedy nie ma dla nas żadnego powodu, żeby o tym dyskutować. Jest tylu celebrytów, którzy popełniają błędy i nigdy ich nie naprawiają, ani nie starają się zmienić po tym jak przeprosili…

5. [+50, -4] To niespodziewane. Słyszałam, ze powiedziała, że będzie się uczyć historii, ale myślałam, że mówi tak tylko żeby mieć spokój, to naprawdę miło wiedzieć, że naprawdę się uczy.

6. [+41, -3] Zazwyczaj ludzie, którzy doświadczyli czegoś kompromitującego, starają się to ukryć albo zachowywać jakby nigdy do tego nie doszło. Jestem pewien, ze to coś, co Jimin najchętniej zostawiłaby za sobą i ruszyła dalej, ale przyznała się do błędu i ciężko pracuje, żeby się poprawić. Myślę, że to niesamowite i zdecydowanie nie zasługuje na oskarżenia, że robi to na popis.

7. [+31, -4] Jest w tym coś fajnego ㅋㅋㅋ Może to przez to, że ma taką przyjazną osobowość? ㅋㅋㅋ

8. [+25, -3] Myślę, ze ma świetną osobowość ㅋㅋㅋㅋ łatwo ją polubić

9. [+24, -1] Artyści FNC zazwyczaj są dobrzy, ale to ich agencja rujnuje im wizerunek…

10. [+24, -1] Naprawdę popełniła błąd, ale dobrze, że to przemyślała i stara się poprawić


cr.: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *