T.O.P i G-Dragon zdissowani w piosence Irona?

Raper Iron niedawno wydał nową piosenkę „System”. Powracając po roku, Iron ma dużo do powiedzenia na temat różnych rzeczy; „Byłem martwy dla świata, rok w kącie mojego pokoju… Policja i dziennikarze, którzy biorą łapówki. Napisane listy. Ich polityczne afery. Bomby… Masowe manipulowanie przez skandale.”

Skierował część tekstu również w stronę członków BIGBANG; “Biorę odpowiedzialność za swoje czyny jak facet. Ale moje zdanie na temat trawki nigdy się nie zmieni. Ten XX (That XX) zgolił sobie włosy, a ja swoje zapuściłem […] GD oszukujący fankę i udający, że został oszukany. Stań się aktorem zamiast nadal być takim raperem bez jaj, T.O.P.

Dalsza część tekstu: “Już czas. Wzrost jak u Justina Biebera. Wspomnienie tego drania sprawia, że dostaje gęsiej skórki bardziej niż na widok Clary. Przewidzę coś. Zostaniesz zużyty i pozbędą się ciebie jak Se7ena. Bang. Czuję kopniaka jak od Kiko.

Iron odnosił się tutaj do całego zamieszania wokół jego skandalu z narkotykami i dissował G-Dragona, którego oskarżenia w tej sprawie zostały zawieszone. Podobno G-Dragon zgolił sobie wtedy głowę z powodu testów, jednak prokuratura poinformowała, że nastąpiło to dwa miesiące po zamknięciu sprawy.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *