Wonwoo (SEVENTEEN) obiecuje, że postara się jak najszybciej wyzdrowieć

Członek boy bandu SEVENTEEN – Wonwoo złożył fanom obietnicę, że zrobi co w jego mocy, żeby jak najszybciej powrócić na scenę.

Chwilę po północy 4 lipca chłopcy prowadzili audycję na żywo za pomocą Naver V app odliczając ostatnie minuty przed comebackiem z rapackage album i opublikowaniem nowego MV.

Zobacz całą audycję TUTAJ

Niestety jeden z członków grupy – Wonwoo nie mógł być obecny ze względu na swoje problemy zdrowotne. Raper został poddany leczeniu po tym jak zdiagnozowano u niego zapalenie błony śluzowej żołądka, o czym wytwórnia Pledis Entertainment poinformowała fanów wcześniej.

Mimo choroby idol brał aktywny udział w nagrywaniu nowych utworów do albumu, a także pojawił się w teledysku do piosenki – „Very NICE”.  W najbliższym czasie nie będzie jednak mógł uczestniczyć w promocji z zespołem w programach muzycznych.

Ponieważ Wonwoo nie mógł być obecny fizycznie podczas show, chłopcy specjalnie zadzwonili do niego by mógł przywitać się za fanami.  Raper wyznał, że ogląda audycję i że chce wyzdrowieć jak najszybciej by znów zobaczyć się z fanami.

“Będę robił co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć i jak najszybciej powrócić na scenę. Dziękuję.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *