Czy BEAST i Jang Hyunseung nadal utrzymują kontakt?

Po wydaniu trzeciego albumu BEAST przeprowadzili wywiad z różnymi serwisami informacyjnymi w siedzibie ich agencji – CUBE Entertainment.

Grupa powróciła w pięcioosobowym składzie, więc nic dziwnego, że każdego ciekawiła kwestia odejścia Hyunseunga z zespołu, o której było całkiem głośno.

Internauci chcą, aby Hyunseung opuścił zespół.

Hyunseung odchodzi z B2ST ku uciesze internautów

Lider Yoon Doo Joon mówił o ich powrocie:

,,Działamy jako zespół od długiego czasu, nie jesteśmy już tak trendy jak wcześniej. To też dlatego, że ludzie nas znają. Ale my nadal będziemy tacy sami, zostaniemy tutaj, żeby być tak samo postrzeganym przez ludzi jak do tej pory, nie próbując czegoś nowego.”

Kontynuował:

,,Dlatego mam nadzieję, że ludzie słuchający muzyki B2ST myślą o niej: ,,Wciąż warto słuchać ich piosenek” oraz „Mimo że są teraz starsi, nadal odwalają dobrą robotę.””

Kiedy reporter zadał pytanie na temat malejącej rozpoznawalności B2ST Doo Joon odpowiedział:

,,Dowiedziałem się tego, gdy sprawdzałem komentarze na portalach społecznościowych. Jest to bardzo wrażliwe zajęcie, ale można poczuć się dobrze nie tylko przez tego rodzaju rzeczy. 

Nie czujemy żalu, ale nie pozostaliśmy w kontakcie [mowa o Hyunseungu]. Życzymy mu jak najlepiej. Mamy nadzieję, że fani będą doświadczali już tylko przyjemnych wydarzeń w przyszłości.”

Ich album  ,,Highlight” został wydny 4 lipca i osiągnął wielki sukces, zajmując wysokie pozycje na listach przebojów.


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *